1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Yavru CeyLan'ım GünLüğüm..:P

Konusu 'CerezGünlük' forumundadır ve YeNi_ÇeRi tarafından 26 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1. YeNi_ÇeRi

YeNi_ÇeRi Usta

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    eL-MaHSuRa...!!
    Banka:
    36 ÇTL
    Şimdi Sözlerime Başlamadan Önce Memleketteki Anama Babama Teyzeme Teyzemin oğluna..Dayıma..Dayımın Oğluna..Halama Eniştelere Ve Onların Çocuklarına Selam Ederim..:P

Şimdi Ben Sabahın Köründe Gelmişin Buraya Gözümden Uyku Akıyo Ortağım..:(
    Bugün Ya da Bu Gece Diyim..Ne öğrendim Biliyomusun Ortağım..Ben Çok Şansız Bi Üyeyim..Bu Dünya Denen Forumcukta Konuları Silinmiş Mesajları Engellenmiş Özel Mesaj Atamayan Bi üyeyim..:(
    Ama En ÖnemLiside Bu Dünya Forumunda Admine Asılmamayı Öğrendim..:D
    Hiç İyi oLmuyo Valla..Hemen BanlaDı Hatun..:D
    Ama Vazgeçmek Yok..:D Bende Admin oLcam O zmn Kendi GeLcek Bana Sana Nickimin Şifresini Getirdim Diye..:D Bi umut Tabi..Neysee..

Gelenin İşi Gitmek..Görüşürüz Ortağım..:hey

2. YeNi_ÇeRi

YeNi_ÇeRi Usta

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    eL-MaHSuRa...!!
    Banka:
    36 ÇTL
    Toprağımm Naber..
    Yavv Ortağım Bu aralar Maddi Manevi Çöküntü İçindeyim..Napcam Bilmiyom..Bi de Kendimi İddaa ya Vurdum Deli Gibi İddaa Oynuyom..Geçen Gün 1 Gol Yüzünden 625 TL yi Kaçırdım..Deli oLdum Valla..:D
    Haa Bu Arada Sanırsam Hafta Sonu İstanbul dayım..İnşallah..;)

Sayfayı Paylaş