" YAZ " Konulu Fotoğraf Yarışması

Papatya

мüנgαη.*
Süper Moderatör

Merhaba arkadaşlar, fotoğraf yarışmasının konusunu belirlemek üzere 3 farklı konuyu ankete sunduk. Oylamalar sonucunda bütün konular eşit oyu aldı.
Dolayısıyla ben de aralarından YAZ'ı seçtim.
Rengarenk cıvıl cıvıl birbirinden güzel fotoğraflar bekliyorum. Çünkü YAZ eminim herkesin en sevdiği mevsimdir. Muhakkak çekecek bir şeyler bulursunuz. Ağaçlar, kuşlar, bulutlar, deniz, güneş, aklınıza gelebilen, size YAZı çağrıştıran her şey olabilir.
Umarım katılım bol olur. En az 4 fotoğraf ile yarışma başlayacaktır. Süre belirtmiyorum.

TeBeSSüm

Pamuk Prenses 🌸
Süper Moderatör
Yarışma Birincisi
Takım
BEŞİKTAŞ
Fotoğrafım hazır bile :)

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
katilacagim demistim ama fırsat olmayacak bir yere gidip fotoğraf çekmeye.üç gün önce gencecik dayimi kaybettim kalp krizi sonucu.şimdiden katılanlara başarılar.

TeBeSSüm

Pamuk Prenses 🌸
Süper Moderatör
Yarışma Birincisi
Takım
BEŞİKTAŞ
katilacagim demistim ama fırsat olmayacak bir yere gidip fotoğraf çekmeye.üç gün önce gencecik dayimi kaybettim kalp krizi sonucu.şimdiden katılanlara başarılar.
Başınız sağolsun canım :( mekanı cennet olsun.

Papatya

мüנgαη.*
Süper Moderatör
Resim nerde? :D

Bir fotografta benden geliyor. Katılım bol olsun eglenelim degilmi ama ;)
Sağ ol ablacığım.

Allah rahmet eylesin Araz, Rabbim kalanlara sabır versin. Başınız sağ olsun.

alemdar

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P

Başın, başınız sağ olsun. Mekanı cennet olsun, inşallah. Tüm aileye ve sevenlerine ALLAH sabır versin. (Acını paylaşıyorum, paylaşıyoruz)