1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Çözüldü Yazı tipimizi sabitlemek

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve Papatya tarafından 14 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.771
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.918 ÇTL

Merhaba arkadaşlar. Bir önerim olucaktı. Acaba yazı tipimizi sabitlememiz mümkün müdür?
    Şahsen ben sürekli yazı tipimi değiştirerek yazıyorum ve her seferinde onu seçip yazmak zorunda kalıyorum...
    Acaba bunu profilimizden sabitleştirsek daha iyi olmaz mı?
    Biliyorum çoğu kişi yazı tipini değiştirmeden yazıyor ve değiştimekse bir kaç saniyemizi ancak alıyor...
    Ama ben yine de bir sorayım dedim mümkün müdür, yoksa böylesi daha mı uygundur...

2. aslann
    Ruhhastasi

aslann Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!

Beğenileri:
    499
    Ödül Puanları:
    5.330
    Yer:
    MAVİ
    Banka:
    135 ÇTL
    Ben de yazarken değiştiriyorum özellikle konularda kalın yazmayı tercih ediyorum önceden marketten alınıyordu ama Forum Düzenini Bozduğundan Kaldırıldı sanırsam.

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.360
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.871 ÇTL
    Bu özellik devredışı arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş