1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Yazılara Link Vermek - Link Düzenlemek

Konusu 'Duyurular / Yardım' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 21 Şubat 2007 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.323
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.713 ÇTL
    Önce hangi metne link vereceksek (bu bir resim de olabilir) Yazıyoruz ve aşağıdaki resimde gösterildiği gibi yazımızı seçili hale getiriyoruz.

Daha sonra yukarıdaki resimde işaretli alana tıklıyoruz. Açılan pencereye gerekli linki aşağıdaki resimde gösterildiği gibi yazıp TAMAM butonuna basıyoruz. Hepsi bu.

Not: Aynı şekilde resim eklemek isterseniz resim url sini kopyalayıp, link vermek için kullanıdğımız tuşun sağındaki download butona basıp aynı işlemi yapıyoruz.

2. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Cok tesekkürler Yorumsuz Cok ise yariyacak bu

3. Girayhan

Girayhan Uzman

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    21 ÇTL
    Bencede teşekkürler.benim işime çok yarayacağı kesin

4. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Forumdaki görüntü güzelliği açısından ilgilenilmesi gereken bir konu. Teşekkürler

5. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.323
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.713 ÇTL
    Ben download ya da indir yazmak yerine kendi butonumu kullanıyorum. Eğer siz de kullanmak isterseniz;

Önce download simgesine basın.
    Açılan pencereye "http://www.cerezforum.net/_ozel/extra/yukle.png" yazın ve onaylayın. (tırnak olmadan)
    Simgemiz eklenecektir.
    Yapacağımız tek şey simgemize bir kez tıklamak ve download simgesine basarak download linkimizi yazmak.

Download resmi : [​IMG]

6. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Bak bunu eklemeyi ben de bilmiyordum adminim teşekkürler

7. Girayhan

Girayhan Uzman

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    21 ÇTL
    evet bencede güzel

8. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Tesekkürler Arkdslar Gittikce daha cok seyler ögrenecegiz Bütün paylasimcilara Tesekkür
    Bir ata sözü vardir burada Bir kez daha kullanayim (Ne kadar biliyorsan da Mutlaka Bir bilmedigin Vardir. Diye Ne kadar dogru bir atasözü bence

9. ahbeabi

ahbeabi Uzman

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    VAN
    Banka:
    7 ÇTL
    Adminim Bilgiler için Çok Teşekkürler. Sizinde Dikkatinizi çekmiştir belki, eklediğim linkler artık görüntü kirliliğinden uzak tertemiz bir şeklde YÜKLE gibi yazıp yayınlayabiliyorum. Tezahürat İstemez:D

Ama Gel gelelim 2. bi olaya yani indir ve ya download yazmak yerine resim ekleme konusuna; Ben Kendi Mesajlarıma aşağıda bulunan resmi eklemek istiyorum. Anlattığınız şekilde yaptım ama nerde yanlış yaptığımı bilmiyorum. Yazdığım link yerine images adresi çıkıyor;:D Yardımcı Olursanız çok sevinirim. Teşekkürler Herkese İye Eğlenceler.

Resim :

10. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.323
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.713 ÇTL
    Hocam zaten bu resime şu an link verilmiş. Üzerine fare imleci getirildiğinde imageshack.us linkine yönlendirilmiş. İşte sizin yapmanız gereken [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] linki yerine download etmek istediğiniz programa ait linki yazmanız.

Düzenleme butonuna bastığınızda ilgili linki göreceksiniz.

Eğer sadece resim olark ekleyip link verecekseniz hiç uğraşmadan kod olarak görünen alanı tamamen seçili hale getirin. [img.... ile başlayan yerden itibaren. Daha sonra kod satırı seçili haldeyken download butonuna basıp açılan pencereye download linkinizi yazabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş