1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Yazlık♥pembe♥kıyafetler♥kombinler♥öneriler♥

Konusu 'Moda' forumundadır ve dderya tarafından 13 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. dderya
    Ayyaş

dderya kOkOşŞ Süper Moderatör

Beğenileri:
    7.497
    Ödül Puanları:
    11.080
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir :)
    Banka:
    115 ÇTL
    Yazlık pembe giysiler
    Pembe ve tonlarıyla yazlık kombinler

Pembe rengi hemen hemen bütün kızlar çok sever.:rolleyes: Artık yaz mevsimi de yüzünü iyice gösterdiğine göre çeşitli kombinler düşünme zamanı gelmiş demektir. :sevimlitavsan:

Hadi bakalım kombin yeteneklerimizi sonuna kadar kullanalım, ama lütfen bol bol pembe kullanalım, cıvıl cıvıl olsun her yer.
    :lolipop:

bu tatlı rengi sevmeyenlere inat her şey pembiş pembiş olsunnnnnnnnnn !!!!! :benimdekalbimvar::-P:-D
    Şimdi geçelim kombinlere...♥♥♥

Dantelli, omuz dekolteli, pembenin tonlarını taşıyan yazlık bir elbise
    Pembemsi güneş gözlükleriyle çok havalı görünüyor bence. :honk Bu kıyafetin altına spor bir ayakkabı giyilebilir diye düşünüyorum. Dolgu topuklu sandaletler de tercih edilebilir aslında; ama çok gösterişli bir ayakkabı istemeyen bir elbise. Ve gördüğüm kadarıyla ancak ve ancak bu şekilde bir saç mükemmel durabilir omuz dekolteli bir elbiseye.

Açık pembe iki parçalı pantolon ve bluz

Ben böyle sade aynı renk pantolon-bluzları çok beğeniyorum; özellikle de beliniz ince olup birazcık balık etliyseniz çok yakışan bir kombin olacaktır. Ama bu pembe kıyafette büyük ve gösterişli bir bileklik olabilirmiş gibi geldi bana.

Desenli beyaz tişört ve açık pembe etek

Tam da ergenlik dönemindeki çıtı pıtı kızlara yakışabilecek hoş bir kombin.♥ Altına spor ayakkabı; saçlar da at kuyruğu olursa mükemmel bir görüntü olabilir.
    Uçuş uçuş pembe tüllü elbise
    Düğünde, nişanda ya da herhangi bir davette giyilebilecek, altına ten rengi stiletto ile yakışabilecek, dalgalı saçlarla da süper bir görünüm yaratacak hoş ve sade bir pembe elbise.

Kısa pembe tulum
    Böyle şortlu kısa tulumlara bayılıyorum. Bu tulumlar desenli olduğunda daha şirin görünebiliyor; ama bu da çok şeker. ♥Yine de at kuyruğunu yakıştıramadım ben. Dümdüz açık saçlar daha çok yakışabilirdi. Altına da fazla spor olmayan ama çok abiyelik de olmayan açık renkli ayakkabı giyilebilir.

Desenli etek ve kavuniçi bluz

Ben bu kombini hiç beğenemedim ama aksesuarlar güzel seçildiği için hoş görünüyor. Kızın saçları çok bakımsız durmuş, bluz ise ennnn sevmediğim tarzda. Düz ve daracık bir bluz olsa iyi görünebilirdi. Renk konusunda da emin değilim ama sanırım fazla alternatif de yok bu etekle.

Son düzenleme: 6 Ağustos 2016
    YoRuMSuZ bunu beğendi.
  2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.355
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.817 ÇTL
    Ne kadar cıvıl cıvıl bir konu olmuş. Bu yaz kıyafetler göz kamaştıracak anlaşılan. :D

dderya bunu beğendi.
  3. dderya
    Ayyaş

dderya kOkOşŞ Süper Moderatör

Beğenileri:
    7.497
    Ödül Puanları:
    11.080
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir :)
    Banka:
    115 ÇTL
    Aynen oyle olucakkk :D artik kizlar cok daha bilincli moda konusunda. Ne bulursa uzerine gecirenlerden pek kalmadi, herkes süslü püslü harika :P

YoRuMSuZ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş