1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Yeni Aldığı Pantolonun Cebinden Banknot Çıktı

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve yeşüLL tarafından 20 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. yeşüLL

yeşüLL limitsizsiniz...! Özel üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    46 ÇTL
    Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinde kendisine bayramlık alan kişi, satın aldığı pantolonun cebinde tedavülden kalkmış para bulunca şaşkınlık yaşadı...
    Alınan bilgiye göre, Soner Kiye (47), bayramlık pantolon almak için ilçedeki bir mağazaya girdi.Burada beğendiği bir pantolonu kabinde deneyen Kiye, pantolonun cebinden bir demet para çıkınca şaşkınlık yaşadı.

Pantolonun cebinde bulduğu ve tedavülden kalkmış paraların 7 adet binlik ve 9 adet 500 TL'lik banknotlar olduğunu gören Kiye, durumu mağaza sahibine bildirdi.

Kiye, ilk anda bayram harçlığı bulduğunu düşünerek, sevindiğini söyledi.

Bunun kendisi için esprili bir anı olacağını ifade eden Kiye, “Paraların eski para olduğunu görünce üzüldüm.Yani bayram harçlığı bulduğuma sevinemedim.Bu güzel bir anı oldu benim için.” dedi.

Mağaza sahibi İrfan Girgin de yaşananlara çok şaşırdığını belirterek, “Bunca yıllık esnafım.Hiç böyle ilginç bir durumla karşılaşmadım.Her halde muzip bir müşteri bayram şakası yaptı.” dedi.

(A.A)

Sayfayı Paylaş