1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Yeni Bölüm(Video-Nostalji)

Konusu 'Duyurular / Yardım' forumundadır ve wien06 tarafından 19 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1. wien06

wien06 V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Viyana
    Banka:
    292 ÇTL
    Arkadaslar suan itibariyle forumumuzda Serbest Alan (Konu Dışı) Basliginda yer alan Nostalji kisminda alt baslik olarak [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] adi altinda yeni bir bölüm acilmistir.

Bu bölümde nostaljik buldugunuz video(eski müzik parcasi klipleri vb.) görüntüleri paylasabilirsiniz. Simdiden tüm paylasimci arkadaslara tesekkürler.

Bu arada daha önce bu konuyu direkt olarak nostalji bölümüne bir konu basligi olarak acmistim ama daha sonra ayri bir bölüm olarak acmayi daha uygun buldum. Ilk actigim konuya yesüLL hem cevap yazip ayrica tesekkür etmisti o konuyu kaldirdigim icin yesüLL arkadasimizin cevabi ve tesekkürleride silinmis oldu. Bu yüzden bu durumdan dolayi yesüLL arkadasimizdanda özür dilerim;)

2. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    bu bölüm iyi olmuş nostalji bölümünden sonra videosu eksik olmamalıydı zaten dimi saol wien

Sayfayı Paylaş