Yeni Çılgınlık Kan Falı: ‘0’ Cesur, ‘A’ Sinirli

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Katılım
12 Ekm 2008
Mesajlar
4,304
Beğeniler
33
Şehir
En sevdiğimin yanından :=)
#1
'Kan grubuna göre kişilik testi yapılır mı?' demeyin. Çünkü yapılıyor. 'Kan tipolojisi'ne göre kişinin nasıl bir yapıda olduğu kan grubundan belli oluyor...

Dünyanın en çok kitap satılan ülkelerinden biri olan Japonya’da kan gruplarına göre insanlara beslenme tarzı, sevgili bulma ve terfi etme tavsiyeleri içeren ‘kan tipolojisi’ kitaplarına rağbet gösteriliyor.

İngiliz Daily Telegraph’ın haberine göre kitaplar, kan grubunun insanların kişilik özelliklerini belirlediği varsayımıyla yazılıyor.

Gazeteye göre 4 farklı kan grubuna ait bu türde birçok kitap, 2008 boyun-ca ülkede “en çok satılan kitaplar” listelerinde üst sıralarda yer almayı başardı. Örnek olarak bu yayınlar arasında yer alan “Kan Grubu B Olanlar İçin El Kitabı” başlıklı bir kitap, bir yıl içerisinde 5 milyon satış rak¤¤¤¤¤ ulaştı.

‘0’ cesur, ‘A’ sinirli “Kan Tipolojisi”ne göre kan grubu 0 olanlar güvenli ve cesaretli, A olanlar ise sinirli ve hassas bir yapıya sahip. B grubundakiler uyumlu ve yaratıcı olurken, AB grubundakiler “ilginç ve çekici” kişilikler olarak tanımlanıyor.


Milliyet
 

dağcı

Forum Tutkunu
Katılım
11 Eyl 2008
Mesajlar
1,740
Beğeniler
12
#5
B grubundakiler uyumlu ve yaratıcı olurken,sevgili bulma ve terfi etme tavsiyeleri içeren

hadi ya nasıl olcak hangi kan grubunan sevgili bulmam lazım yanlış kan a kapılmayım :)
tşklr paylaşım için
 

Benzer konular

Top