1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Yeni Clio, Fiyat, Özellik

Konusu 'Motorlu Araçlar Dünyası' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 4 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.820 ÇTL
    Renault, Yeni Clio modeli ile oldukça ses getirdi. Tasarım ve konfor ile multimedya özelliklerinde köklü değiliklik yapılan Yeni Clio 29.900 TL'den başlayan fiyatlarla müşteriye sunuluyor.

Bugün itibari ile güncel fiyat listesidir. Tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı.

Model Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı
    Yeni Clio HBJoy 1.2 16v 75 bg 29.990 TL
    Yeni Clio HBJoy 1.5 dCi 75 bg 37.990 TL
    Yeni Clio HBTouch 1.2 16v 75 32.490 TL
    Yeni Clio HBTouch Turbo 90 bg Stop & Start 34.990 TL
    Yeni Clio HBTouch 1.5 dCi 75 bg 38.990 TL
    Yeni Clio HBTouch 1.5 dCi 90 bg Stop & Start 40.990 TL
    Yeni Clio HBIcon 1.2 16v 75 bg 33.990 TL
    Yeni Clio HBIcon Turbo 90 bg Stop & Start 36.490 TL
    Yeni Clio HBIcon 1.5 dCi 75 bg 40.490 TL
    Yeni Clio HBIcon 1.5 dCi 90 bg Stop & Start 42.490 TL

Dinamik Tasarım

Ekim 2010’daki Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtımı yapılan konsept otomobil DeZir’in ruhunu taşıyan Yeni Clio “tutku” kavramını, heyecanı ve tarzı yansıtyor. Enerjik çizgilerinden her ayrıntısında kendini gösteren dışa vurumcu kişiliğine kadar, her şey onun çekiciliğine katkıda bulunuyor.

Tıpkı bir heykel gibi tasarladığımız Yeni Clio neredeyse insani bir cazibeye sahip bir tutku nesnesi. Kaslı bir beden gibi, aracın kavisleri konsept modelden yayılan dinamizmi ifade ediyor. Görünüşünde gözü rahatsız eden hiçbir köşe ve çıkıntı yok; sadece araca yaklaşma ve ona dokunma arzusu veren kıvrımları ve yuvarlak hatları gözü okşuyor.

Multimedya

Yeni Renault Clio’nun cömertliği, sınıfında bir ayrıcalık yaratıyor: Multimedya, Navigasyon, yepyeni Akustik Özel Hoparlörler, Renault Bass Reflex Sistemi ve daha pek çok özellik.

Motor

Ön Konsola Entegre 7” Dokunmatik ekran Renault R-NAV Multimedya sistemi, pratik ve teknolojik uygulamalara erişim sağlıyor: Navigasyon, Radyo, USB iPod uyumlu Audio Bağlantı Girişi ve Bluetooth® teknolojisi sayesinde eller serbest telefon bağlantısı ve müzik dinleme.

Yeni Renault motorlarında, doğrudan otomobil yarışlarında kullanılan yenilikçi teknolojiler kullanılıyor. Bu motorlar standartları değiştiriyor, eksiksiz bir sürüş keyfiyle birlikte, Yeni Clio’nun tüketim ve düşük CO2 emisyonlarında rekor kırmasını sağlıyorlar.

2. felsefe_mi

felsefe_mi ...!... Özel üye

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Bu sanırım şu Bursa'da üretime geçecek olanlar...
    Fiyat uygun ama 1.2 motor? Bilmem tırsıyorum bunlardan. Kim aldıysa geri sattı...

3. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.820 ÇTL
    Çok radikal değişiklikler var. Hataların giderilmiş olduğunu düşünüyorum. Yine de baz modelin bir üstüne çıkmakta fayda var. Bugün 2011 model bir dizel clio geldi bana kaskonun yönlendirmesi ile rent a car dan. Biraz deneyeyim dedim çok beğendim :)

Motor sesi yok ve performansta gayet güzel :)

Özellikle bu son modeli ben de merak ediyorum, multimedya özellikleri oldukça radikal... ama çok bayanınmsı yapmışlar yaa ://

4. felsefe_mi

felsefe_mi ...!... Özel üye

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    86LB3.jpg

Ön duruşu gençler için ideal bence :)
    Görelim efenim görelim daha 2013.te çoook iyileri çıkar :) ama 1.2si yine diyorum alınmaz :) Gerçi benim sürdüğüm symbol.dü Klima soğutmuyor araba mübarek gitmiyor :) Atlı gezen daha hızlı gideceği yere ulaşır ama clio 1.2 ben bilmez :D

5. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.820 ÇTL
    Yeni Clio kişiselleştirme adına diğer hiçbir markanın sunmadığı kadar seçenek sunuyor. Aracınız üzerinde sipariş esnasında dilediğiniz değişikliği yapabiliyorsunuz...

Dış ve İç Tasarım
    Yeni Clio, segmentinde en zengin ve fabrika çıkışlı en geniş kişiselleştirme imkanı sunuyor. Sadece dış görünümde değil, iç ambiyansta da seçiminize göre kendi Clio’nuzu yaratabilirsiniz.

Krom veya farklı renklerle 5 dış dekor seçeneği sunan kişiselleştirme seçenekleri, 3 tavan çıkartması, 16" jantlarda 2 renkli jant ve 17" jantlarda 4 renkli jant içeriyor. İç mekân tasarımında ise renkler ve motiflerle çok sayıda iç mekân bölümünü canlandıran 7 iç dekor ve ön panelin rengini, döşeme ve kapı panoları ile uyumlu hale getiren 4 iç ambiyans içeriyor. Kişiye özel üretim imkanı sağlayan bu özel seçimde fabrikada üretimden itibaren kaliteyi garanti ediyor.

6. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.820 ÇTL
    Yeni Clio almak için bir neden daha :)

Konu ile ilgili can alıcı resim :P

7. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Aşk Clio ile yaşanır diye bi sloganı mı var ki :D

8. SAHRA_BUSE
    No Mood

SAHRA_BUSE MiKRoSKoBiKCaNLı Özel üye

Beğenileri:
    3.803
    Ödül Puanları:
    8.080
    Banka:
    743 ÇTL
    bu resimden sonra satışlar patlak verir.. :)

9. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.417
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    811 ÇTL
    Hadi bakalım hayırlı olsun Yorumsuz :)

10. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.820 ÇTL
    Bunu geçici kullanıyorum, almak gibi bir niyetim yok. Kasko, aracım bakımda iken (kaskom nedeniylebu benim hakkım) geçiciverdi bu aracı rent acar arabası.

Benim qashqai yanında bu araç bile sayılmaz :) Attan inip eşeğe binmek olur övünmek gibi olmasın :P

Sayfayı Paylaş