yeni mesAjlar

zevzek

zevzek®
Özel üye
Her 30 Saniye sonra yeniden Arama yapabilirsiniz. Yeni arama yapabilmeniz için daha 28 Saniye beklemelisiniz.

diye bir şey olmasa olmazmı yani :D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Takım
GALATASARAY
Anlatmaya çalışayım. 30 saniyeden daha kısa sürede arama yapıldığını sistem buna bloke koyuyor ki saldırı girişimi olma ihtimaline karşı önlem. Kaldırılabilir ama zaten 30 saniyeden önce ikinci aramanın yapılabilir olması çok ender olan bişeydir :) Gerçi "Son Mesajlar" veya "Yeni Mesajlar" aramayı gerektirdiği için bu sınıfta değerlendiriliyor :)

zevzek

zevzek®
Özel üye
Anlatmaya çalışayım. 30 saniyeden daha kısa sürede arama yapıldığını sistem buna bloke koyuyor ki saldırı girişimi olma ihtimaline karşı önlem. Kaldırılabilir ama zaten 30 saniyeden önce ikinci aramanın yapılabilir olması çok ender olan bişeydir :) Gerçi "Son Mesajlar" veya "Yeni Mesajlar" aramayı gerektirdiği için bu sınıfta değerlendiriliyor :)
en mantıklı anlatım buydu admin olmak boyle bişiy heral :) flood saldırı girişimi ile alakalı bişiyse tabiki sorun değil benimki sadece sabırsızlıktan + ben çerez takipoten ziyade bu kısmı daha çok kullanıyorum tşk yorumsuz

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Takım
GALATASARAY
Aslında misafirlere forumda arama yapmayı kaldırdık. Bir ara bakayım bu olaya madem ki zevzek çok sık kullanıyo bişeyler yapmak lazım :)