1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Yeni Motorola Moto G Fiyatı

Konusu 'Cep Telefonları' forumundadır ve RUZG4R tarafından 14 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. RUZG4R
    Küstah

RUZG4R ÖylesinE ♔ Özel üye

Beğenileri:
    3.380
    Ödül Puanları:
    10.580
    Banka:
    561 ÇTL
    Motorola Moto G kaç para ?

Motorolanın yeni cep telefonu Moto G Cihazın 8 GB’lık modelinin fiyatı 179 dolar olurken, 32 GB’lık modelde ise fiyat 199 dolar olarak belirlendi.

Motorola Moto G özellikler ;1.2 GHz dört çekirdek Snapdragon 400 işlemciden güç alan Moto G, Android 4.3 işletim sistemini kullanıyor; ancak ilerleyen haftalarda cihaz Android’in en yeni sürümü 4.4 KitKat güncellemesini de alabilecek.

Motorola Moto G görüntüsü;

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.365
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.921 ÇTL
    Ekranı küçük sanırım yoksa işletim sistemi sürümü ve işlemcisine göre fiyatı cazipmiş.

3. RUZG4R
    Küstah

RUZG4R ÖylesinE ♔ Özel üye

Beğenileri:
    3.380
    Ödül Puanları:
    10.580
    Banka:
    561 ÇTL
    Abi 4.5 inç’lik bir ekrana sahip. 720 piksel ekran çözünürlüğüne ulaşabiliyor. Ekranı Corning Gorilla Glass 3 teknolojisiyle donatılmış.Motorola bu yeni cihazı bütçe dostu diye lanse ediyor ..:) Tabi benimde çok bildiğimden değil okuduğumu anlatıyorum :D

4. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.365
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.921 ÇTL
    Fena değil ama ekran genişliği biraz sorun benim için.

Sayfayı Paylaş