Yeni...

WoLF

Katılımcı
Yaw Arkadaşlar Ben Daha Çok Yeniyim O Yüzden Herkesten Biraz Çekiniyorumda [BUNDAN NASIL KURTULABİLİRİM]:D

sherry

V.I.P
V.I.P
Öncelikle hoşgeldin. Bence burda daha fazla zaman geçirmeye çalış, zor olmayacatır:D:D:D

sherry

V.I.P
V.I.P
Doğrudur. Aslında CeReZFoRuM ailesi olarak bu konuda çok duyarlıyızdır ama siz tanışma bölümüne yeni geldiğinizi yazamamışsınızki. Siz ordan CeReZFoRuM ailesine bir "merhaba" deyin bakın herkes nasıl hoşgeldin diyor:):):)

sherry

V.I.P
V.I.P
Pardon ya bu mesajınız ordaymış zaten farketmemişim. Farklı bir bölümde olduğunu sanmıştım. Neyse bundan sonra herkes size hoşgeldin der:) Hatta burda olmayanların yerine ebn diyorum "hoşgeldiniz"...

hoşgeelldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:) çok özür dilerim biraz geç hoşgeldin oldu ama işlerim yoğundu yoksa hiç kaçırmam bu güsel üyelerimizin tanışma bölümündeki merhabalarını:):) buarada çekiniyorum demişsin ama ben birkaçgündür bakıyorum bence çok güsel paylaşımcı olmuşsun bile :):) sana benden söylemesi hiç çekinme :D farzetki yıllardır buradasın :D hadi bakalım iyi paylaşımlar ve iyi eğlenceler...
buarada ben çılgın :D

sende sağol da birdaha duymuyayım öyle çekiniyom felan :) admine söylerim valla :D
hadi iyi eğlenceler:)