Yılbaşı Kombin Önerileri

Paradoks ~

... Elif ...
Katılım
6 Eyl 2011
Mesajlar
5,136
Beğeniler
70
Şehir
Konya
#1
Yeni yıla günler kala tüm hanımları ne giyeceğinin telaşı almış durumda. Biz de bu konuda size yardımcı olmak için yılbaşı kombininizi hazırlarken nelere dikkat etmeniz gerektiği üzerinde durduk.

Yeni yılı şık bir restoranda karşılayacaksanız şüphesiz ki sizin de bir haylı şık olmanız gerekecek. Biraz dumanlı göz makyajı ya da bordo bir ruj bu ortama hiç fazla gelmeyecek! Aksesuarlarda abartıya kaçmamakta fayda var. Zarif ve sade takılar fazla göze batmayacağından daha yerinde bir tercih olacaktır.Yılbaşında evde olacaksanız giyiminizde rahatlığı ön planda tutmanızı öneriyoruz. Evde topuklu ayakkabılarla gezmenin pek rahat olduğu söylenemez. İyisi mi siz böyle samimi bir ortamı yansıtacak tercihler yapın kazağınızı giyin, mumunuzu yakın, oyunlarınızı hazırlayın!

Benim için en önemli şey eğlenmek diyorsanız ve o geceyi partilerle geçirecekseniz mini bir elbise ya da etek tercih edebilirsiniz. O gece için seçtiğiniz ayakkabının rahat olmasına özen gösterin, aksi takdirde gece bitmeden sizden önce ayaklarınız pes edecektir.

 

Benzer konular

Top