Yılın en seksi TV yıldızı . . .

Katılım
9 Ekm 2006
Mesajlar
604
Beğeniler
3
#1

Yılın en seksi TV yıldızı seçildi!

29 yaşındaki ünlü oyuncu, televizyon dünyasına adım attığı zaman Hero adlı şarkının klibinde Enrique Iglesias'ın kız arkadaşını canlandırdı. Sonra Fox TV'de yayınlanan Party Of Five dizisindeki Sarah Reeves karakteri ile meşhur oldu. Sinemaya adım attığı zaman, I Know What You Did Last Summer adlı film serisinde Julie James karakterini oynadı.

Heartbreakers adlı filmden 4 milyon $ kazandıktan sonra 2002 yılında FHM dergisi tarafından en seksi 7. bayan seçildi. 2006 yılından beri aktör Ross McCall ile birlikte olan ünlü yıldız, ülkemizde CNBC-e adlı kanalda yayınlanan Ghost Whisperer'da Melinda Gordon adlı karakteri canlandırmaktadır. En son bu dizideki performansıyla geçenlerde televizyon dünyasının en seksi yıldızı seçildi. TV Guide dergisinin seçtiği en seksi yıldızın yanında Grey's Anatomy adlı dizinin yakışıklı oyuncusu Patrick Dempsey’de seçildi.

Jennifer Love Hewitt ve Patrick Dempsey yılın en seksi TV yıldızları seçilirken listenin arkasından Eva Longoria, Josh Holloway, Justin Chambers ve Vanessa Williams gelmektedir. 

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Katılım
9 Hzr 2006
Mesajlar
9,858
Beğeniler
136
#7
Valla lost dizisindeki Kate bile bundan seksi :D Neden bile diyorum? Çünkü adada pasaklı ve kılıksız halde dolaşıyor,ama ona rağmen daha seksi bence :)
 

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Katılım
9 Hzr 2006
Mesajlar
9,858
Beğeniler
136
#9
Olsun canım iş kıllamı bitiyor sanki kızda makyaj yok (varsa bile hafif bu kadar aşikar değil) doğal seksi yani :)
 

Benzer konular

Top