1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Yıllardan sonra...

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve alemdar tarafından 13 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.545
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.940 ÇTL
    Bilemiyorum kaç yıl geçmiş aradan, kaç bahar, kaç kış sensiz... Nede güzeldi o yıllar hiç eskimez hiç sensiz geçmez sandığım yıllar. Nasılda geçti acımasız. Senden ayrı yaşadığım her an yaşadım mı bilmiyorum. Ama bildiğim tek bir şey var sensiz geçmiyor ömür. Ben bunca özlemişken seni bilmem sen özledinmi beni? Sitemim kendime, aslında şansızlığıma... Ben seni senden habersiz yaşarken, ben seni geceleri koynumda uyuturken, ben sana özgürlük türküleri söylerken; sen uzaklardan duydunmu sesimi, haykırışımı, bildinmi sana olan aşkımı? Sanmam, ben bu kadar acı çekerken, sen gününü gün etmişsin, ben seni senden çok sevmişken, sen beni aslında hiç sevmemişsin. Ne fırtınalar koptu oysa içime attım, içimde sakladım hoyratça. Hep kendime kaçtım, ama ben kaçarken seni de yanıma almak istedim hep. Yıllar yıllar, öyle bir geçtiki sanki dün gibi beni bıraktığın yerdeyim. Bir gelsen, bir el versen, ne güzel olacak bir bilsen... Yıllar geçti ve geçecek biliyorum acımasızca, ben belki hiç kavuşamayacağım sana, ama ben herşeye rağmen sana kavuşma ihtimalini hep besleyeceğim binbir ümitle. Ben bir dal olmuşum, sense bir yaprak...Yıllar sonra yıllardan sonra bulmuşken seni, kavuşamamak ta varmış... Vay bee... Yıllardan sonra, hani zaman en iyi ilaçtı? Hani yıllar geçsede kavuşacaktık? Ben daha yaşamam. Ama eğer yaşarsam, bilki yıllar geçsede yine ben o bıraktığın yerdeyim...

Sayfayı Paylaş