Magazin Yok Böyle Düğün!

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,610
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#1
Cem Boyner'in kızı Emine'nin Ayvalık'taki düğünü bitti, yankıları bitmedi. Her detayın düşünüldüğü 2 günlük tören için Boyner'in 2 milyon TL harcadığı konuşuluyor.

2 GÜN 2 GECE KUTLAMA

Ünlü işadamı Cem Boyner'in ilk eşi Bilgün Sazak'tan olan kızı Emine ile Ayvalık'ın önde gelen ailelerinden Kürşat ailesinin oğulları Ali, Ayvalık'ta 2 gün 2 gece süren törenle evlendi.

NİKAH MASRAFI KÜRŞAT'LARDAN, PARTİ MASRAFI BOYNER'LERDEN

Herkes Boyner'in, kızının düğünü için ne kadar harcadığını konuşmaya başladı. Konuşulanlara göre geçtiğimiz gün nikahın yapıldığı 'Amanın Biyç'teki kutlamadaki masraflar, Kürşat ailesine aitti. Önceki gün Cem Boyner'in evinde verilen görkemli partideki her türlü ayrıntıyı ise sosyetik iş adamı kendisi düşündü. Bu partinin tüm masrafları da yine Cem Boyner tarafından karşılandı. Cemiyet hayatında konuşulanlara göre görkemli malikanede verilen, dillere destan kutlama, Boyner'e yaklaşık 2 milyon TL'ye mal oldu.

ŞAMPANYANIN YANINDA KARiDES

Cem Boyner'in evindeki partinin mönüsü de olay yarattı. Senegal'den özel olarak getirtilen Tiger Karides'ten baby kalamara; mantıdan lahmacuna kadar her türlü yemeği; Ulus 29 ekibi hazırladı. Davette; şişesi 750 TL'lik Dom Perignon marka şampanyadan bin adet tüketildiği de konuşuluyor.
 

Benzer konular

Top