1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Yok böyle havuz!

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve yeşüLL tarafından 17 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. yeşüLL

yeşüLL limitsizsiniz...! Özel üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    46 ÇTL

Rize'de oto yıkamacı, iş yerinde bulunan bir kamyonun kasasını havuza çevirdi. Sıcaktan bunalan Rize'li, kamyonun kasasındaki havuza girerek serinliyor.

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Rize'de oto yıkama dükkanı işleten Barış Çepni (32) artan hava sıcaklarına karşı serinlemek için bulduğu ilginç yöntem ile dikkat çekiyor. Rize Sanayi Çarşısı'nda oto yıkama dükkanı bulunan Çepni, iş yerinde bulunan eski model bir kamyonun 20 metre kare genişliğindeki kasasını yüzme havuzuna çevirdi.

Çepni, ilk olarak kamyonun kasasına su geçirmez branda serdi. Geceden kamyonun kasasına su bağladı. Sabah saatlerine doğru kasada yaklaşık 15 ton su birikti. Sıcaktan bunalan Çepni kamyonun kasasındaki havuza girerek serinliyor. Kamyonun kasasındaki havuz çocukların da ilgisini çekiyor.

Çepni , "Böyle bir delilik yapmak istedim. Deniz bize yakın. Ama işi bırakıp denize gidemiyorum. Burada sıcaktan bunalıp terleyince gelip serinleyerek tekrar işimin başına dönüyorum. Çocuklar da çok mutlu" dedi.

İHA

Sayfayı Paylaş