yol vermek

dderya

kOkOşŞ
AdminE
Katılım
29 Tem 2013
Mesajlar
15,536
Beğeniler
8,003
Şehir
izmir :)
#1
daha çok kadın-erkek ilişkilerinde rast geldiğimiz, gurur benzeri, fakat tam olarak öyle sayılmayan hissiyatlar sonucu karşıdaki insanı kendinle bir daha görüşmemeye davet etmendir, zorunlu bir davettir.
hayatımda birçok kez uyguladığım ve büyük ihtimalle az sonra da sinirlerimi bozan yılışık birine uygulayacağım süperliK halidir...
insanı rahatlatan, hava aldıran, nefesine kavuşturan, silkip kendine getiren, uyandıran, sarsan, kurtulmuşluk hissini yaşatan, karsıdaki zat-ı şahane her kim olursa olsun pişman oluşun sözkonusu olamadıgı yararlı eylemdir..
siz siz olun, insanlara yol vermek konusunda rahat olun :)
 

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Katılım
29 Ksm 2011
Mesajlar
11,740
Beğeniler
559
Şehir
Beşitaş'ın tam ortası
#2
önce şans veririm ben,sonra kendime yol veririm.hayatımdan çıkması gerekiyorsa birinin sessizce ben çıkarım onun hayatından...asla belli etmem,sakince,yavaş,yavaş kendime yol veririm.farkında olmaz bile yokluğumun.biri de benim hayatımdan gidecekse böyle gitmeli,her şey güllük,gülistanlık gibi yaşayıp,aniden giderse namertliğin en zirvesine çıkmış demektir.

böyle giden biri benim tedavimin bir kaç ay uzamasına neden olmuştu...giderken karşıdaki kişiye zarar vermemeli insan...
 

Düş

Septik bir KADIN
Özel üye
Yarışma Birincisi
Katılım
20 Şbt 2012
Mesajlar
3,098
Beğeniler
2,709
#3
Şans falan boş şeyler. İnsanlar hata yapar/yapmaya devam eder. Severim yol vermeyi :)
 

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
Katılım
15 Arl 2010
Mesajlar
21,729
Beğeniler
5,012
Şehir
Ankara
Takım
GALATASARAY
#4
Yol vermek derken ,trafikte yol üstünlüğü olan araçlar geldi aklıma. 20li yaşlarda karşıdan gelen amca yada teyzelerin yolunu kesmemek için beklemek.
Ve birde duyguları kullanan insanlara geçiş üstünlüğü tanıyıp aynı yoldan bir daha geçilmemesi için gerekenin yapılması:)
 
Top