1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Yolculuğa Çıkarken Yapılan Dua

Konusu 'Diğer Dualar' forumundadır ve BeReNN tarafından 11 Kasım 2011 başlatılmıştır.

 1. BeReNN

  BeReNN Özel Üye Özel üye

  Katılım:
  30 Nisan 2011
  Mesajlar:
  8.805
  Beğenileri:
  501
  Ödül Puanları:
  6.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Meslek:
  Muhasebe
  Yer:
  Istanbul, Turkey
  Banka:
  5.490 ÇTL
  Yolculuğa Çıkarken Okunacak Dua - Yolculuk İçin Okunacak Dua - Koruyucu Dualar  Yolculuğa Çıkarken Yapılan Dua
  اَللهُ أَكْبَرُ، اَللهُ أَكْبَرُ، اَللهُ أَكْبَرُ سُبْحانَ الَّذِي سَخَّرَ لَنَا هَذَا وَ مَا كُنَّا لَهُ مُقْرِنِينَ وَ إِنَّا إِلَى رَبِّنَا لَمُنقَلِبُونَ اَللَّهُمَّ إِناَّ نَسْأَلُكَ فيِ سَفَرِناَ هَذاَ الْبِّرَّ وَالتَّقْوَى، وَ مِنَ الْعَمَلِ ماَ تَرْضَى، اَللَّهُمَّ هَوِّنْ عَلَيْناَ سَفَرِناَ هَذَا وَ اطْوِ عَنَّا بَعْدَهُ، اَللَّهُمَّ أَنْتَ الصَّاحِبُ فيِ السَّفَرِ، وَ الْخَلِيفَةُ فيِ الأَهْلِ، اَللَّهُمَّ إِنيِّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ وَ عْثاَءِ السَّفَرِ وَ كَآبَةِ الْمَنْظَرِ وَ سُوءِ الْمُنْقَلَبِ فيِ الْماَلِ وَ اْلأَهْلِ

  “Allah en büyüktür. Allah en büyüktür. Allah en büyüktür. Bunu bizim hizmetimize veren Allah'ı tüm noksanlıklardan tenzih ederiz. Yoksa biz buna güç yetiremezdik. Şüphesiz ki biz, Rabbimize döneceğiz. Allah'ım! Senden, bu yolculuğumuzda iyilik ve takva, râzı olacağın amel dileriz. Allah'ım! Bu yolculuğumuzu bize kolaylaştır ve onun uzaklığını bize yakın kıl. Allah'ım! Sen, yolculukta dost ve âilemiz için vekilsin. Allah'ım! Yolculuğun meşakkatinden, üzücü manzara görmekten, âilem ve malımda kötü değişiklikler ile karşılaşmaktan sana sığınırım.”

  Müslim
   
Benzer Konular
 1. zevzek
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  756
 2. BeReNN
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  688
 3. ZeyNoO
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  1.399
 4. ZeyNoO
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  642
 5. ÇağanCan
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  424
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş