1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Yoruldum Belki...

Konusu 'Şiir' forumundadır ve ZeyNoO tarafından 19 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

1. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Yaşadım ve pişman değilim.
    Tek pişmanlığım, her meydan savaşında hayatımın, yenilgi aldığımda çaresiz, savaş alanında bırakmak istemediğim geçmişimin en hüzünlü cesetlerini toplamaktı.
    Bırakamazdım ki birden o vücutları! Benim parçamdı ve desteğimdi o savaşlarda...
    Sonra fark ettim ki bu acımasız savaş oyununda, savaş meydanında kalan en acılı parçacıklarımı toplarken umutsuzca, arda kalan zarar görmemiş hayallerimi de kaybeder oldum.
    Tüm insanlar için bu geçerli değil mi ki zaten?...
    Yaşarken, o anın hüznünü duyarız. Oysa ki geleceğe dair olacaklardan hiç bir haberimiz yoktur.
    Belki de o an yaşadıklarımız bundan sonra kalan hayatımızın en güzel günlerinin son hatıralarıydı.
    Bilemeyiz ki....
    Ama yoruldum. Kendimi ararken sevmekten, sevdiklerimi tam kazanmışken kaybetmekten, sevgiyi istediğim gibi yaşayamayacağımı bilmekten...
    Hayatın dik durmaktan zevk alan basamaklarında yavaşça çıkmak değildi şimdiye kadar beni yoran.

Evet..

İçimde taşıdığım en özel sevgiyi yaşayamamış olmaktan yoruldum belki...

Alıntıdır..

Sayfayı Paylaş