1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

YouTube Açılmış

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 10 Eylül 2008 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.357
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.819 ÇTL
    Bu gün sörf sırasında bir sitede youtube kaynaklı videonun çalıştığını gördüm. Tam da sitemizdeki YouTube videolarını silmek üzereydim.

Neyseki artık [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] açık ve sitemizdeki youtube kaynaklı videolar artık çalışıyor.

2. eFSaNe_KaRTaL

eFSaNe_KaRTaL | çArŞı | Özel üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    4.480
    Yer:
    Yaşanıp da bitenden daha acıdır yaşanmadan bitenle
    Banka:
    44 ÇTL
    HayırLısı :D

3. Celal28-

Celal28- Forum Gururu

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Bilgisayar Teknik Elemanı Ek Olarak Fotoğrafçılık
    Yer:
    FINDIKCI:)
    Banka:
    2 ÇTL
    Walla Acılmamış Abi Giremiyorum Ben

4. deLi qIz

deLi qIz Aktif

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    DeLiLerin yanından=)=)
    Banka:
    5 ÇTL
    bende giremiyorum :(:(:(

5. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.357
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.819 ÇTL
    Hakikaten çok ilginç akşam çalışıp sabah çalışmaması. Konuyu araştırıcam arkadaşlar. Hatta akşam sitemizde bulunan birkaç videoyu da izledim.

6. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.357
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.819 ÇTL
    YouTube açıldı mı?

YouTube'a erişim dünden beri bir bazı bölgelerde sağlanabiliyor... Acaba bu durum hayra alamet mi?

YouTube'a bir şeyler oluyor... Ceza tahtasında tek bir mahkeme kararı kalan YouTube'a, dün akşamdan beri bazı bölgelerde erişim sağlanabilirken, bazı bölgelerde halen erişilemiyor. Üstelik erişimin sağlandığı bölgelerde DNS ayarlarıyla oynamadan, doğrudan YouTube'a giriş yapılabiliyor.

Bazı kaynaklara göre ceza tahtasında kalan tek karar olan Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi'nin 05/05/2008 tarihinde aldığı kapatma kararı da kaldırıldı. Dün geceden beri Türkiye'de bölge bölge verilen erişim yaklaşık 2 gün içerisinde tüm Türkiye'de sağlanmış olacak. Bölgelerde yasak kaldırma işlemleri devam ederken işlemin bir süre alabileceği belirtildi. Tabi bunlar, resmi bir açıklama olmadığından şimdilik iddia olarak kalıyor...

Peki ama bu durumu nasıl yorumlamalıyız? Ya şakacı bir yetkili bizimle oyun oynuyor, ya da YouTube açılma hazırlığı yapıyor. Ama YouTube olayı artık öylesine karmaşık bir hal aldı ki, yorum ya da tahmin yapmak artık mümkün değil. Bekleyelim ve görelim; Mayıs başından beri yaptığımız gibi...

Kaynak: [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Sayfayı Paylaş