1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

"BENİM DÜNYAM" konulu resim yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de bu yarışmaya katılıma davet ediyoruz...

Youtube sitesinin mahkeme kararı ile kapatılması

Konusu 'Tartışma' forumundadır ve Girayhan tarafından 8 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. Girayhan

Girayhan Uzman

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    36 ÇTL
    Youtube sitesinin mahkeme kararı ile kapatılmasını doğru buluyormusunuz?

2. TeBeSSüm
    Melek

TeBeSSüm Pamuk Prenses ツ Süper Moderatör

Beğenileri:
    2.151
    Ödül Puanları:
    6.330
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Telekom bu siteyi mahkeme kararıyla engelledi. Gerekçe Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'e yapılan hakaret ve terbiyesizlik.Bence engellenmesi çok saçma. Sadece Türkiye'den giriş engelleniyor. Peki bunlar aynı şeylere devam etmeyecekler mi? Bizim bunlardan nasıl haberimiz olacak. Nasıl şikayette bulunacağız. Ben sansürü gereksiz buluyorum. Bu engelleme sadece Türk milletini susturmak içindir. O tür videolar yayınlamaya yine devam edilecektir.

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.893
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.815 ÇTL
    YouTube'de Atatürk'e hakaretten tutunda islamiyeti karalayan, bölücü örgüt propagandasına izin veren videolar vardı. Bir çok tanıdığım hatta bildiğim bir kaç kurum bu konu ile ilgili defaatle mailller yolladı iletişim kurmaya çalıştı ancak hiçbiri kayda alınmadı.

Telekomun tavrını olumlu buluyorum. Eğer bir avuç densizi tüm Türk ziyaretçisine tercih edecekse youtube kendi bilir. Tüm dünyaya malolmuş bir sitenin illegal içeriğe bu kadar prim vermesinin bir bedeli olmalı değil mi?

Evet hepimiz özgürlüğü savunuyoruz. Ancak başkalarının özgürlüğüne zarar verecek söylemler, propagandalar özgürlük olmaktan çıkıp toplumları yaralayan birer silah haline gelebiliyor. Durulması gereken yeri herkesin bilmesi gerek.

Doğru buluyorum.

4. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    134
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    740 ÇTL
    Ben de bu kararı doğru buluyorum. Bu şekilde bölücü eylemlere izin verilmesi düşünülemez ve o sitenin sırtımızdan para kazanmaya devam etmesine de müsade edilemez.

5. merakettim
    Ecinni

merakettim Öpözel Üye :*

Beğenileri:
    330
    Ödül Puanları:
    2.230
    Meslek:
    Ne iş olursa yaparım abi
    Yer:
    leşim ANKARA:)
    Banka: