1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Yuh .... Artik Erdoğan'ı peygamber yaptılar

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Hazangülü tarafından 16 Mart 2009 başlatılmıştır.

1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL

AKP Aydın İl Başkanı İsmail Hakkı Eser, yaptığı açıklama ile herkesi şok etti. Eser, Başbakan Erdoğan'a bağlılığını göstermek için "Bizim için Erdoğan ikinci peygamberdir" dedi. Bize de yuh demek kaldı.

Aydın yerel haberlerini veren farklı haber sitelerinden aldığımız bilgilere göre AKP Aydın İl Başkanı İsmail Hakkı Eser şok açıklamalarda bulundu. Eser, partisinin merkez ilçe kongresinden önce başkan adaylarından Hakkı Aslan'ın düzenlediği yemekte yaptığı konuşmada "Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Tayyip Erdoğan'a biz o kadar bağlıyız ve aşığız ki bizim için adeta ikinci peygamberdir" dedi.

Yaklaşık bin 500 kişinin bulunduğu salonda partililere seslenen Eser'in bu konuşmasında Erdoğan'ı ikinci peygamber olarak ilan etmesi herkesi şok etti.

Merkez ilçe kongresinden önce ilçe başkanlığına aday olan Gökhan Ökten'in başbakan benim merkez ilçe başkanı olarak göreve devam etmemi istiyor diyerek delegelerden oy istemesi üzerine konuşan AKP Aydın İl Başkanı ve İl Genel Meclisi Başkanı İsmail Hakkı Eser siyasetin bir gönül alma sanatı olduğunu söyledi.

BAŞBAKANIMIZ İKİNCİ PEYGAMBER GİBİDİR

Gökhan Ökten'in "Başbakan benim göreve devam etmemi istiyor' açıklamalarına gönderme yapan Eser; "Burada hak ve hukuk ihlali var. Bu noktada bazen öyle ileriye gidildi ki; benim ve il yönetim kurulu arkadaşlarımın, AKP çatısı altındaki insanlarımızın genel başkan yardımcılarımıza ve genel başkanımıza saygısı, sevgisi ve bağlılığı bile tartışılır hale getirilmeye çalışıldı. Bu çatı olan insanlarımızın başbakana olan sevgisinden, saygısından kimsenin şüphesi olmasın, olmayacaktır" dedi.

Eser bu sözlerinden sonra şok eden açıklamalarını yaptı.

Eser, "Biz başbakanımızın aşığıyız, başbakanımız bizim için adeta ikinci peygamber gibidir. Başbakana ihanet etmeyi asla kabul edemem. Bunu ne il yönetim kurulu üyelerimiz kabul eder, ne de diğer teşkilat üyelerimiz. Bizim genel başkan yardımcılarımıza ve başbakanımıza sevgimiz, saygımız en başında olduğu gibi AKP var olduğu sürece de devam edecektir" şeklinde konuştu.

Sayfayı Paylaş