Yüksek Topuklu Ayakkabılar.

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Katılım
12 Ekm 2008
Mesajlar
4,304
Beğeniler
33
Şehir
En sevdiğimin yanından :=)
#1
Topuklular her dönem moda. Uzmanlar her ne kadar yüksek topuklu ayakkabıların sağlıksız olduğunu her fırsatta dile getirse de kadınlar boylarını daha uzun, endamlarını daha ince gösteren “yüksek ökçeler “den vazgeçmek istemiyorlar. Haksız da sayılmazlar, topuklu ayakkabı sadece kadına stil kazandırmakla kalmıyor, aynı zamanda daha çekici ve seksi bir havaya büründürüyor.
 
Düzenleyen yönetici:

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Katılım
9 Hzr 2006
Mesajlar
9,721
Beğeniler
136
#4
Çok şık ve hoş ayakkabılar bir de giymeyi becerebilsem :) Sanırım rahatıma çok düşkünüm ben de spor ayakkabıları tercih ediyorum günlük hayatta, okula giderken de küçük topuk ya da babet. Ama bunları da sevmiyorum desem yalan olur ;) Sadece özel günlerde giyerim
 
Katılım
26 Mys 2008
Mesajlar
454
Beğeniler
19
Şehir
Ülkemin her karışı
#6
Bana göre tabikiiii. Çünkü boyum tam bunlarlık.Ama son zamanlarda artık ayaklarım müthiş ağrıyor ve yavaş yavaş alçak topuklara yöneldim.Şunu da belirtmeliyim ki bu kadar yüksek değilse bile yüksek topuk ayakkabıları her zaman çok sevmişimdir ve tercih etmişimdir.özellikle okul kıyafetlerinde bir bayanın şıklığının tamamlayıcısı olarak görüyorum.Düz giydiğimde bazen dikkat ediyorum da yürüyüşüm bile değişiyor.
(Alttaki son iki model de pek güzelmiş yani)
 

Safir

Özel Üye
Özel üye
Katılım
4 Mys 2008
Mesajlar
4,630
Beğeniler
270
#8
Çok güzel ayakkabılar ama maalesef benim tarzım değil ;)
Hoş, benim tarzım olsa bile buranın yolunda yokuşunda bunları giyip yürüyebilmek baya maharet gerektirir :)
 

Benzer konular

Top