Yükseleniniz Boğa İse

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,024
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#1Yaşam boyu her ne şartta olursa olsun, hayata duyduğunuz güvensizliği gidermek için önce kendine yardımcı olmalısınız.


Yaşam boyu her ne şartta olursa olsun, hayata duyduğunuz güvensizliği gidermek için önce kendine yardımcı olmalısınız. Bu duygu sizi yaşam boyu gizli gizli üzdü. Çabanız her zaman daha güvenli bir yaşam içindi. Belki söze bu şekilde getirmeseniz bile, kendi içinize baktığında hayat size korkularınızı unutturacak, emin ellerde olduğunuzu yeniden hissettirecektir. Size doğa ile uğraşmanızı tavsiye edebilirim.

Toprak sizi rahatlatacak ve hayatın güvenini yeniden hissetmenize yardımcı olacaktır. Bir eve sahip olmak beklentileriniz arasında. Hassas sosyal ilişkileriniz başkalarının beklentilerine olan nazik bakış açınız sizin iyi bir komşu olabilmenizi sağlayacaktır. Erken evlilik yapma potansiyeliniz bulunduğu için (eğer horoskopunuzda özel bir açı yok ise) ev kurmak epeyce erken hayalini kurduğunuz bir konudur.

Fiziksel temas, dokunmak, hissetmek sizin için önemlidir. İlişkilerde bunu ararken, yemekte de lezzet sizin için önemlidir. Doymuş olmak için değil, yemeğin kendisini çok sevdiğiniz için hayat boyu kilo alma riski taşırsınız. Evlenmeden önce incecik sürdüğünüz yaşam, evliliğin getirdiği mutluluk ve huzur duygusu ile sizi şişirebilir. Mutlu ve huzurlu olduğunuzu hissettikçe kendinizi ödüllendirmek için daha çok yiyebilirsiniz.

Genç yaştan beri kurduğunuz pek çok hayal, tembelliğe meyil riskiniz olduğu için güvensizlik hissi kendini güven hissine bıraktığında sizde gevşeyip yaşam amaçlarınızı unutabilirsiniz. Heykeltıraşlık, el emeği göz nuru işler, toprak ile ilgili tüm çalışmalar hatta seramik üretimi bile sizin için çok iyi seçimler olabilir. Konuşma yetenekleriniz, dinleme kabiliyetiniz sizi aynı zamanda iyi bir politikacı yada buna benzer nitelikli ilişkiler ile dolu bir işin görev insanı yapabilir. Çok iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Arada bir saklamakta güçlük çekeceğiniz hiddet dolu anlar yaşasanız da yine tüm karışık ve koşuşturmalı işinize rağmen size toprak ile de uğraşmanızı tekrar öneririm. Birden fazla işle uğraşabileceğiniz için para kazancınız daha kolay, çabuk ve doyurucu olacaktır. Vermeyi de almayı da seversiniz. Temel aile hayatınızda sevgi almış olmak sizin için çok önemlidir. Aile yaşamının önemi ve güvenlik hissinin gerekliliği sizi çok küçük yaşta yakalar. Ve hatta bunu bir takıntı haline getirebilirsiniz. Fakat mücadeleyi de tembelliğiniz yüzünden kaybedebilirsiniz. Sizin yaşamınızda itici bir güç gereklidir. Üzerinize çok gelinmemesi kaydı ile ilgi hoşunuza gidecektir. Fakat yapılması gerekenleri başkası yapsa daha iyi olur.

Dünyasal zevkler, yemek, dokunmak ya da sahip olmak ile ilgili sınavlar yaşarsınız. Çok iyi bir hitabet yeteneğiniz vardır. Sahip olmak istediğiniz şey konusunda iyi bir hatip olabilir ve istediğinizi kolaylıkla alabilirsiniz. Ancak onları asla bırakmak istemeyebilirsiniz. Dolayısı ile yükselen Boğa olarak bu hayatta edindikleriniz ve onları vakti gelince bırakmak ile ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Zor kazandınız, onları bırakmak istemeyeceksiniz.

Bu arada sesiniz doğal olarak çok güzeldir sevgili Boğa, özel bir açınız yok ise rahatlıkla bir ses sanatçısı olabilirsiniz. Söylemeseniz bile, size yazmanızı ya da çizmenizi önereceğim. İçinizde çocukluğunuzdan beri saklı kalmış nefretleri, birikmiş kinleri, içerlediğiniz tüm duyguları ve kaçırdığınız sevgileri bir şekilde sanat ile akıtmalısınız. Bu sizin için iyi bir yöntem olacaktır. Her şeyin mutlu ve hiç değişmeden kalmasına olan inanç ve arzunuz eğer tembel olmazsanız, mücadeleci ve insanlara huzur getiren sistemler kurmak için süper bir itici güç olacaktır. Tüm yaşamınızın karmik amacı kişisel beklentilerinizi evrensel beklentiye çevirmek olmalı. Gizi orada bulacak ve size tüm sevgiyi coşku ile veren evrene güvene geri döneceksiniz. 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,024
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#2
Harika yazılmış bir yazı gerçekten
Çok güzel örnekler ve tavsiyeler varmış.
Denemem lazım,denemeden karar veremem...
 

Benzer konular

Top