Yükseleniniz Kova İse

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,022
Beğeniler
6,467
Şehir
Seattle.
#1Farklısınız ve farklılıkları herkes ile paylaşmak isteyebilirsiniz. Kendiniz başka gösteren özellikler diğer insanları da değiştirmenize neden olacaktır.


Farklısınız ve farklılıkları herkes ile paylaşmak isteyebilirsiniz. Kendiniz başka gösteren özellikler diğer insanları da değiştirmenize neden olacaktır. Hatta bir çağa damgasını vurabilecek yenilikleri ortaya koymayı yükselen Kova özelliğiniz ile başarı ile gerçekleştirebilirsiniz. Zaten bu fikirler de ancak sizden çıkabilir. Kimsenin düşünmeye cesaret edemediği ancak sizin için çok kolay olan yeni düşünceleri sergilersiniz.

Bu sizin için o kadar doğaldır ki, derinden gelen bir itki ile bu başkalarını da saran bir enerjiye dönüşür. Siz gerçekten özel bir insansınız. Hayatın size ayrıcalıklar yaratma gücü verdiğini vaktinde keşfederseniz, bunun hem kendinize hem pek çok kişiye faydası dokunacaktır. Eğer zorlayıcı gezegen açılarınız var ise , sınavınız zihninize hücum eden tüm yenilikleri ortaya koymak yönünde olacaktır. Cesaret sizin için halledilmesi gerekli bir soruna dönüşür. Bunun için karşıt grubunuz olan Aslanın müthiş cesaretini size hatırlatmalıyım. Yükselen Aslanı ve Aslanı incelerseniz, ihtiyacınız olan cesaretin inceliklerini bulabilirsiniz. Aslında özgürlük aşkı damarlarınızda akıyor. Bu cesareti de getirebilir. Ancak biraz çaba sarf etmelisiniz.

Hayat sizi aile üyeleriniz ile farklı Kova karakteri için eğitecektir. Aileniz farklı olmak hakkında size çok şey öğretecektir. Eğer onunla aile kurmak istiyorsanız, ilginç doğasının dikkatini çekmek için bilgi sahibi olmalısınız. Onun kadar farklı olmak zorunda değilsiniz. Ancak sizin kişiliğinizi merak etmeli ve en azından onun için farklı olmalısınız. Geleneksel yapıya genellikle her çağda karşı çıkan yapısı sizin de geleneksel olmanızı kabullenici olmayacaktır. Fakat zorla değişmeye çalışmamalısınız. Zekası bunu fark edecektir. Onunla aynı evde yaşamayı düşünüyorsanız değişime açık olmalısınız. Evindeki yaşamı evcimen bir tablo çiziyor gibi gösterse de yakından baktığınızda sizin gibi olamayacağını görürsünüz. Enerjisini dağıtacağı, üreteceği, araştıracağı bir sistem kurmasına destek olmayacak ve hatta buna karşı geleneksel bir ev düşünüyorsanız işiniz zor demektir.

Sevgili yükselen Kova, gezegenleriniz de size destekse farklı olduğunuz gerçeği kısa sürede kök ailenizi, eşiniz ile kurduğunuz ikinci ailenizi ve yakınlarınızı aşacak ve medyaya taşınacaktır. Kolayca tanınabilir, fark edilebilirsiniz. Sabit burçlardan bir yükselen sizin sıkı bir çalışma ile bir buluş bile gerçekleştirebileceğinizi bize hatırlatır. Eğer yakın arkadaşlarınız size söylemiyorsa bile onlar sizinle ve ilginç doğanız ile olmaktan büyük mutluluk duyuyorlar. Onlara düşünemedikleri ve hayal edemedikleri bir dünyayı anlatabiliyorsunuz.

Sayenizde cesaret edemedikleri bir dünyayı yaşıyorlar. Size yakından baktığımız zaman insanları saplanmış oldukları monoton dünyadan çıkarma arzusunun sizi sıkmaya çalışan yaşam şartlarına bir isyan olduğunu görürüz. Hatta bu konuda acı çektiğinizi bile zaman zaman gözleyebiliriz. Herkesin özgür doğasını yaşaması gerektiğine inanır ve değişim için onlara destek olmak istersiniz. Bu noktada yükselen Aslanın cesaretini örnek alırsanız, çok güzel sonuçlara ulaşabilirsiniz. Alkış sizi er ya da geç bulacaktır. Ego gizli tehlikeniz. Farklılığınızı baskı unsuru olarak kullanmayınız.


 

Benzer konular

Top