Yükseleniniz Oğlak İse

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,842
Beğeniler
6,505
Şehir
Seattle.
#1Gölgenizden başka dostunuz olmadığını ve çalışmak zorunda olduğunuzu, yaşamsal kalitenizi ve mutluluğunuzun devamını sağlamak için kazanmak zorunda olduğunuza inanıyorsunuz. Bu yüzden çok çok çok çalışırsınız.


Hayatın zorlu şartları ve güvensizlik hisleri arasında güvenle aralamaya çalıştığınız kendinize ait ve huzurlu yaşam için, haklısınız sevgili yükselen Oğlak, kimseye güvenmiyorsunuz. Hayatınız küçük yaşlardan beri bazı olumsuz ilişkiler ile geçti. Belki aileniz ile aranızda hep özlediğiniz ama bir türlü kuramadığınız bir ilişkiniz oldu. Mutsuz oldunuz. Hatta belki bir çocuk olarak istenmediniz ya da böyle hissettiniz. Tüm bu olaylar sizin, yine tüm yaşama güvensiz bakmanıza neden oldu. Gölgenizden başka dostunuz olmadığını ve çalışmak zorunda olduğunuzu, yaşamsal kalitenizi ve mutluluğunuzun devamını sağlamak için kazanmak zorunda olduğunuza inanıyorsunuz. Bu yüzden çok çok çok çalışırsınız. Herkesin bir yükselen Oğlak çalışanı olmalı.

Sizin emeğe olan inancınız başarılı çalışmalar çıkarmanıza ve uzun, sebatlı çalışma dönemlerinde işaret edilen kişi olmanıza neden olur. Birikimleriniz çok bereketlidir. Kendiniz dışındakilere de eğer güvenirseniz yardımcı olmaktan çekinmezseniz. Eğer yaşamsal korkunuz çok büyük ise, saklamayı tercih edeceksinizdir. Genç yaşta çok olgun bir karakter çizmeye başlarsınız. Bu yüzden epeyce erken endişelendiğiniz için sizi tanımayanlar tarafından yargılanabilirsiniz. Katı tutumunuz ileri giden bazı eleştirilere sert tepki gösterecektir. Onları hayatı hafife almak ile suçlayabilirsiniz.

Satürn'ün yorucu, bolca iş ve sınav yükleyen çalıştırma sistemi sizi hayat boyu her türlü tehlikeye hazır bekleten bir ruh halini kazandıracaktır. Sizin ile birlikte olan tüm insanlar çalışmanın ne kadar önemli ve gerekli olduğunu hiç bilmiyor olsalar bile öğreneceklerdir. Satürn'ün sizin için uyguladıkları yüzünden sizde diğer insanlar için doğal bir Satürn özelliği göstererek onları değiştirirsiniz. Yalnız bir konuda dikkatli olmalısınız ki, hayatın zorlukları sizi biraz gerginleştirebilir. Bunu hem kendinize yapmamalısınız. Hem de diğer kişilerin sizin yanınızda gerilmelerine neden olabilirsiniz.

Çocuk yaşınızda size verilmeyen ilgi artık ilerlemiş yaşınızda ilgiyi, sevgiyi kendinize hak görmenizi sağlayacak, ve bunu kazandığınızda kıymetini bilebileceksiniz. Yaşam size zorluklar ile o kadar çok şey öğretti ki, bunu çocuklarınız olursa onlara da aşılamak ve anlatmak isteyeceksiniz. Bu anlamda biraz sertliği abartabilir ve çok baskı uygulayan bir ebeveyn haline dönüşebilirsiniz. Eğer bu konuda diretirseniz, yaşlılığınızı sizin baskıcı yaklaşımlarınız yüzünden yalnız geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Size Oğlak'ın panzehiri Venüs ile ilgilenmenizi öneririm. Güzellik, aşk, sevgi, sanat, ilgi size şifa verecektir. Hayata duyduğunuz kızgınlıkları unutmaya çalışın ve sevgiye açın kendinizi. Hediyenizi alacaksınız. Yeter ki, biraz yumuşayın.


 

Benzer konular

Top