yurdum insanı.....

sorumsuz

Forum Onuru
Katılım
11 Ags 2008
Mesajlar
3,887
Beğeniler
25
Şehir
bileyim?
#1


Karadenizli Uyanıklığı
Trabzon'da açılan bir Mavi Jeans mağazasının yanına bir dükkan açan girişimci tabelaya 'bordo' yazdırdı. Giyim üzerine çalışan iki dükkanın tabelaları yan yana gelince Trabzonspor'un renkleri olan 'bordo' ve 'mavi'yi oluşturdu; Görenler ise bDeniz kenarında banyo keyfide bir başka oluyor sanırım...Meraklı yurdum insanının kameranın nasıl çalıştığını öğrenmesi gerekir tabii ki ama tersten baktığının farkında mı acaba?!Eski duvar yazıları tarih oldu. Buna en güzel örnek de bu duvar yazısı...Alanya'da bir aile belediyenin kurduğu güvenlik kameralarının karşısında el sallıyorlar. İstanbul'daki kızları da onları belediyenin internet sitesinden canlı olarak izliyor.
Yurdum İnsanı İlanları

 

sorumsuz

Forum Onuru
Katılım
11 Ags 2008
Mesajlar
3,887
Beğeniler
25
Şehir
bileyim?
#2


Şerit DireğiParkta Yürüme AdabıYurt Öğrencilerinin Dikkatine...!Sıcak su elde etmenin en yeni ve ilginç yolu.Canavar Avcısı
Konu Sadettin Teksoy olunca herşey ilginçleşiyorİşte kardeşlik dediğin böyle olur.

 

sorumsuz

Forum Onuru
Katılım
11 Ags 2008
Mesajlar
3,887
Beğeniler
25
Şehir
bileyim?
#3


Hava soğuk mu?Hırsızlara karşı ilginç yöntemBalıkesir'de yük taşıyan bir kamyonetin kasasında iple bağlı eşek görenleri şaşırttı...Hep girişimci olmadığımız söylenir ama işte tüm dünyayı vuran ekonomik krizi fırsata çevirmenin bir yolu daha bizden. Kar mı yağıyor? Hemen kar topu yapıp satın. "Orijinal" olduğunu da belirtip reklamını iyi yaparsanız gelsin paralar!

 

sorumsuz

Forum Onuru
Katılım
11 Ags 2008
Mesajlar
3,887
Beğeniler
25
Şehir
bileyim?
#4


"Dikkat Köpek" uyarısı yurdumun bazı yerlerinde etkili olmaz ve uyarı daha vurucu hale getirilir.Yurdum insanı satışında çok da dürüst davranır açık açık, uzunca yazar sattığı malı...Pastirma KurutmaYurdum şoförleri araçlarına yazdıklarıyla ne kadar yaratıcı ve komik olabileceklerini gösteriyorlar. Ülkemizin dört bir köşesinden en ilginç ve komik fotoğraflar...Yurdum şoförleri araçlarına yazdıklarıyla ne kadar yaratıcı ve komik olabileceklerini gösteriyorlar. Ülkemizin dört bir köşesinden en ilginç ve komik fotoğraflar...Açtığı trafik takip bürosunun camına tanıtım yazısını ters yazınca ilçede espri konusu oldu.

 

Benzer konular

Top