1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Yürüyen Merdivendeki Fırça Ne Işe Yarar?

Konusu 'İlginç Yazılar' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 26 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.323
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.713 ÇTL
    Yürüyen mervdivenlerdeki fırça hepinizin dikkatini çekmiştir... Peki ne işe yarar? İşte cevabı...
    AVM’ler, hastaneler, metro ve metrobüs istasyonları… Hayatımıza tamamen giren yürüyen merdivenler, hayatı oldukça kolaylaştırıyor. Peki hiç düşündünüz mü, merdivenlerin yanındaki fırça ne işe yarıyor? Cevabınız ‘Evet biliyorum, ayakkabıları temizlemek için’se yanlış biliyorsunuz!

Çünkü bu fırçaların amacı gerçekten ayakkabılarınızı fırçalamak değildir. Merdiven ile yan panel arasına herhangi bir nesnenin düşüp sıkışmasını dolayısıyla mekanizmayı bozmasını engellemek ve insanların paçalarının, pardösülerinin, vb. buralara sıkışarak tehlike yaratmasını önlemektir.

dderya bunu beğendi.
  2. Hecem

Hecem Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    236
    Ödül Puanları:
    1.080
    Banka:
    944 ÇTL
    Ben ayakkabılarımı parlatıyorum yürüyen merdivenlerin kenarındaki fırçalarla :D

Sayfayı Paylaş