1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Zaman Makinesi

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve merakettim tarafından 6 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

1. merakettim
    Ecinni

merakettim Öpözel Üye :*

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    2.230
    Meslek:
    Ne iş olursa yaparım abi
    Yer:
    leşim ANKARA:)
    Banka:
    1.432 ÇTL
    Saçma sapan bir konu ile gine karşınızdayım sevgili CerezForum üyeleri.Konu başlığına bakıp da bilim kurgu benzeri bir konu anlatacağımı sanıyorsanız yanılıyorsunuz.:) (Konumuza dönelim)

Aslına bakarsanız uzun süredir aklıma takılan bir duygu bu anlatmak istediğim.
    Şimdi sizleri alıp,lise yıllarınıza götütmek istiyorum.Öncelikle bir zaman makinasına ihtiyacımız var.Dilimden düşmeyen bu zaman makinası herhangi bir müzik çalar.Lise yıllarınızda popüler olan ve o yıllarda çılgınlar gibi dinlediğiniz bir müziği zaman makinanıza(müzik çalarımıza) takıp,"Play"(Oynat) düğmesine bastığınız anda sizleri lise yıllarınıza götüreceğinden eminim.;)

2. blackcrown

blackcrown Aktif

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    15 ÇTL
    Kimi zaman duyduğum eski bir melodi, bir anda beni geçmişime götürür. Hele hele duyduğum ezginin yürek yarasına tekabül eden bir yanı varsa değmeyin gitsin efkarıma. Aslında geçmişi bu kadar özlenir yapan güzel olması değil, geri gelmez olmasıdır bence. Hani seversin, kavuşamazsın, deli divane olursun ya, onun gibi birşey.

Sayfayı Paylaş