1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Zincirli botlar

Konusu 'Moda' forumundadır ve Düş tarafından 17 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Düş
    No Mood

Düş Septik bir KADIN Özel üye

Beğenileri:
    2.063
    Ödül Puanları:
    5.580
    Banka:
    1.158 ÇTL

Zincirin ne kadar önemli bir olduğunu söylemeye gerek yok. Özellikle çanta saplarında ve takılarda görsek de, giyim parçalarında zincir detaylarını sıklıkla görüyoruz. Bu parçalardan en dikkat çekeni ise bana göre zincirli botlar... Sokak stilinde çoğunlukla Chelsea tarzında yarım ve kısa topuklu botlara çok fazla rastlıyoruz. Dozunda kullanılmış zincir, botlara hem asi hem de şık bir hava veriyor. Bu sezon özellikle Givenchy'nin altın rengi zincirli botları sokak modasının en sevilen parçalarından biri oldu.

Görünen o ki zincir trendi önümüzdeki sezonlarda da yükselişine devam edecek... Ancak yine de böyle bir parçaya para yatırmak istemiyorsanız, kendi alacağınız bir zinciri botlarınızın ön ya da arka taraflarına tutturabilirsiniz. Bu tarz parçaların trendden ziyade tarza göre tercih edilecek parçalardan olduğunu düşünüyorum. Eğer sırf hoşunuza gidiyor diye almayı düşünüyorsanız, zincirle yapacağınız DIY projesi kullanışlı olabilir.

Sentinus, KıRMıZı ve patik bunu beğendi.
  2. patik

patik Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    374
    Ödül Puanları:
    3.080
    Meslek:
    Hemşire
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    524 ÇTL
    Metalli aksesuarları seviyorum ama bu biraz eğreti duruyor, biraz daha geliştirebilirler.

KıRMıZı bunu beğendi.
  3. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.781
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE