1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

ZombiRock a başlama

Konusu 'Pc Oyunları' forumundadır ve Favole tarafından 7 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. Favole

Favole Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Selamlar içinizde yakın zamanda başlamayı düşünen var mı bilmiyorum ama arkadaşlarla sardık baya akşamları stres atmak için birebir. Zombiler akın akın gelirken saldırıp kafa patlamak aksiyon adrenalin falan böyle. Akıcı oyun çok. Oyuncu sayısı falan da arttı güzel oldu iyice. Sizde gelin takılalım hep beraber. Nickim aynı oyunda da Level 12 yim.

Denemek isterseniz google a yazın çıkar direk zaten link :/ ekleyemiyorum ben.

2. kinclave

kinclave Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    merhaba favole oyunda da görüşmüştük hatırlarsın sanırım arkadaş olarak ekledim oradan ama kabul etmedin, buradan da yazıyım dedim hem oyuna yeni gelmeyi düşünenler varsa belki buradan görüşlerini paylaşabilirler. kapalı betadan beri oynuyorum gerçekten çok eğlenceli bir oyun özellikle fazla zamanı olmayanlar için okuldan işten çıkıp evde 1 2 saat stres atmak için çok iyi aynı favolenin belirttiği gibi. yama geldikten sonra oyun çok daha güzelleşti 25 seviye geldi oyuna ve harita bir çok yeni ürün eklendi her gün turnuvalar var yakında onlara da katılmayı düşünüyorum şöyle güzel bir ekip oluşturursam eğer.

3. Spike

Spike Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    ZombiRock bende oynuyorum, gerçekten belirttiğiniz gibi bir oyun stres atmaya birebir. En son yama ile zaten oyunu harika yaptılar. Seviyeler yükseldi karakterler arası dengeler geldi yeni setler yeni silahlar yeni harita oyun modları falan falan..... Aksiyon arayan için birebir. Ekran görüntüleri hemen hemen her pcde çalışır. Sesleri falan her şeyi Türkçe, beklerim herkesi oyunda bana ulaşın. Görüşmek üzere.

Sayfayı Paylaş