• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...
Kaynak ikonu

ABBYY FineReader 12

İndirmek için giriş yapınız
Harika bir OCR (Türkçe şekliyle optik karakter tanıma) programıdır. PDF dosyaları ve resimler üzerindeki yazılarla, tarayıcı veya cep telefonu ile çektiğiniz kitap sayfalarını bir çırpıda yazıya çevirip (resim ve tablo formatlarını bozmadan) istediğini formatta kaydetmenize olanak sağlayan alanındaki en başarılı program. Taradığınız sayfalarla çok kısa sürede cep telefonları için e-kitaplar hazırlamanız bile mümkün.

Program Türkçe olarak kurulmaktadır. Kurulum dosyasını başlattığınızda aşağıdaki gibi bir pencer geliyor. İlgili satıra tıklayıp kurulumu başlatmalısınız.Özetle programın becerileri saymakla bitecek gibi değil. Her bilgisayarda olması gereken harika bir program.

Programı indirdiğinizde ihtiyacınız olan her şey beraberinde geliyor. Dikkat etmeniz gereken tek şey programı kurduktan sonra FixFiles adlı klasörün içindekileri programın kurulu olduğu dizine kopyalamanız.
Gönderen
YoRuMSuZ
İndirilme
0
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 ratings

YoRuMSuZ ait diğer kaynakar

Top