• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...
Kaynak ikonu

DrawExpress Diagram -

İndirmek için giriş yapınız

DrawExpress Diagram


DrawExpress hızlı bir jest tanıma şeması uygulamasıdır. DrawExpress ile, basit ve sezgisel bir şekilde şemaları ve akış şemaları çizebilirsiniz. Bir kalem ve kağıt kullanarak kadar kolay! Yazılım tasarımı, finans, işletme, hukuk çalışmak, ya da okul için ihtiyacınız olsun, DrawExpress sizin diyagram ihtiyaçlarına mükemmel bir çözümdür. DrawExpress sizin için doğru olup olmadığını görmek için satın almadan önce ücretsiz DrawExpress Lite sürümünü deneyin!
Daha fazla bilgi için DrawExpress ziyaret edin.Eğer DrawExpress ile ne çizebilirsiniz olabilir?Yazılım UML ve Ağ Tasarımları:
- Kullanım durumda Şeması
- Sıra Şeması
- Sınıf Diyagramı
- Devlet Şeması
- ER Diyagramı
- Veri Akış Şeması
- Ağ Diyagramı
- ArchiMateİş Süreçleri ve Zihin Haritaları:
- Akış Şeması
- BPMN
- Organizasyon Şeması
- Süreç Akışı
- Zihin haritası
- Özellik Listesi
- Karar Ağacı
- Görsel NotlarSesler ve eylemler sözlerden daha yüksek sesle konuşur daha kolay bulunuyor. Bizim diyagram aracı kullanmak için ne kadar kolay olduğunu görmek için DrawExpress bizim öğretici videoyu izleyin.
Ayrıca web sitemizde DrawExpress öğretici slaytlar check out.NOT: DrawExpress PNG, SVG, ve DE (DrawExpress) formatında ihraç ve Dropbox ve e-posta ile paylaşabilirsiniz olabilir.
Gönderen
neco77
İndirilme
0
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 ratings
Top