• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...
Kaynak ikonu

Easyphp Programı ve Kurulumu 17.0

İndirmek için giriş yapınız
İnternet üzerinde herhangi bir alan kullanmadan web çalışmalrımızı bilgisayrımızda (localde) yapabilmek için değişik veritabanı programları kullanabiliriz. Bu programlardan Easyphp' yi tercih edenler için programın kurulumu ve nasıl veritabanı oluşturulur, kullanıcı nasıl eklenir nasıl yetkiler veriler resimlerle inceleyelim.
Öncelikle yapmamız gereken easyphp veritabanı programını bilgisayrımıza yükleyip kurmak. Aşağıdaki linkten programı indirebilirsiniz.

Programı bilgisayarımıza yükledikten sonra kurmak için easyphp.exe dosyasını çalıştırıyoruz ve kuruluma başlıyoruz. Klasik bir kurulum arayüzü var. Sürekli olarak default gelen seçnekleri seçiyoruz ve "next" butonuna tıklıyoruz. Kurulum aşamasında tıklanması gereken butonlar ve seçilmesi gereken seçenekler aşağıdaki resimlerde gösterildi.

Easyphp programı kurulduktan sonra programlar içinde yerini alcaktır. Easyphp de veritabanı oluşturmak ve kullanıcı ekleyip yetki verebilmek ile ilgili resimli antatımlar için aşağıdaki linke tıklayınız.

<<<TIKLA>>>
Gönderen
sherry
İndirilme
0
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 ratings

sherry ait diğer kaynakar

Top