• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...
Kaynak ikonu

Fruit Ninja: Math Master -

İndirmek için giriş yapınız

Matematik Yüksek Lisans: Meyve Ninja dünyaca ünlü eğlence Fruit Ninja Akademisi eğitim uygulamaları çok iyi buluşuyor! 7 - Bu yaşlar 5 için mükemmel bir öğrenme arkadaşıdır!

Ormanlarda, tapınaklar ve antik kalıntıları ile heyecan verici bir macera Meyve Ninjalar katılın! Domalan yer mantarı yapışkan bir durumda kendini bulur meraklı (ve Aç) domuz, yani Katsuro ve arkadaşları yolculuk onu kurtarmak için Fruitasia Kayıp Tablet bulmak için gerekir.
Öğrenme ve heyecan verici Fruit Ninja eylem heyecan verici bir kombinasyon farklı oyun modu Test toplama, çıkarma, çarpma, diziler ve şekiller. Her oyun kademeli ve kusursuz bir sonuç elde etmek için onların matematik becerilerini mükemmel oyuncular teşvik edilmektedir.

Eğlenceli, yeni karakterleri karşılamak heyecan verici bir çizgi roman tarzı hikaye izlemek ve müthiş bir interaktif sahne yapımcısı için Fruitasia toplama çıkartmaları arasında yolculuk.

Fruit Ninja Academy: Matematik Yüksek Lisans onlar eğlenceli karakterler zevk olarak yapan çocukları korumak için anne-babalar ve öğretmenler için ideal bir seçimdir ve heyecan verici bir oyun bildikleri ve sevgi!

*****************

Bu Halfbrick Çocuklara Güvenli uygulamasıdır. Biz öncelikli olarak çocuk güvenliği ile bu oyunu yaptı.

Hiçbir reklam, hiçbir veri koleksiyona sahiptir, hiçbir in-app alımları, harici sitelerin veya uygulamalar için hiçbir bağlantıları. Bu sadece harika bir eğlenceli ve eğitici bir oyun.​
Gönderen
neco77
İndirilme
0
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 ratings
Top