• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...
Kaynak ikonu

Galaxy Edge Animator -

İndirmek için giriş yapınızkenar ekranı canlandırın!
* Bu * SADECE PANEL olduğunu
KÖTÜ BİR İNCELEME ilanıyla ÖNCE SİZİN TELEFON ÜZERİNE PANEL YÖNETÝLMESÝ ÖĞRENİN. SİZ ALIM VE KÖTÜ GÖZDEN BIRAKMAYIN İZLE PANELLER BAKMAK İÇİN NASIL BİLİYOR ETMİYORSANIZ.
* Galaxy Kenar cihazlarda bu sadece çalışır !!! (Birini kendi sürece satın etmeyin!)
Şu anda destekler: Galaxy Note Kenar ve S6 Kenardan Besleme
* Şimdi Eklenme S6 Edge desteği ve aynı zamanda her iki cihaz ile ilgili bilgiler Akımlar bölümünde mevcuttur.S6 Kenar Talimatları:
Ayarlar> Kenar Ekran> Bilgi Akış> Sonra uygulama "Animator" kapalı kontrol> Feeds Yönet4 Talimatlar Not:
Ayarlar> Kenar Ekran> Yönet Paneller> Sonra uygulamayı devre dışı kontrol "Animator"** Bu işe yaramazsa söyleme !!! Yukarıdaki ekran görebilirsiniz. Ben her iki cihazda çalışır sağlamak için her sürümü yükleyin. Bu S6 Edge ve Not Kenardan çalışır! *** Animasyonlar Benjamin ve şelale ve yağmur animasyonlar şimdi hariç, düşük çözünürlüklü vardır!
Daha yüksek res animasyonlar yapmaya çalışmak için gidiyorum ama onlar yol daha fazla yer kaplar.* Ben bu app çok üzerinde çalışıyor olacak unutmayın, ama ben şu anda ellerimi iş çok var birkaç hafta için başka bir güncelleştirme yayınlayamaz ediniz.Mevcut Özellikler:
-The Hafif bar etkileri.
-Metin Animasyonlar - Şimdi (Sen ne zaman bu şekilde ana ekranda duvar kağıdı göreceksiniz) şeffaf arka plan değiştirerek şeffaf seçebilirsiniz
Tarih saat ve pil seviyesi göstergeleri ile -Takvim.
Aralarından seçim yapabileceğiniz -Birçok animasyonlar
Şeyler denemek için: Saat / Takvim tarihini, saatini artı sonraki takvim etkinliği görüntüler ve pil seviyesi yüzdesini (sadece 1 gün için, hiçbir olay görüntülemek için eğer boş takvim diyor). Takviminizi açmak için orta metin üzerine dokunun.
** Sadece takvim seçeneklerinde Pili kurtarmak için her 1 dakika günceller. Güncelleştirmek zorlamak istiyorsanız bu yazı tipi boyutunu veya rengini veya bu konuda başka bir şey değiştirmek!
Renk ve boyut seçenekleri ile seçim -Senin kendi metin.
-3 Yazı seçeneği ile dışarı yazı seçimi ve 1 metin animasyonları 2.
-Ayrıca, Sürekli animasyonlar dönen, amaçlar gibi demo seçeneğini randomize etti.
-The Animasyonlar pil tasarrufu için az kaynak kullanır.Eğer sorunları varsa, ben asap yerine kötü geribildirim almanın düzeltmek için çalışacağız bana e-posta lütfen.
Kötü bir eleştiri bırakın ve sonra geri ödeme sormayın !!!
Sen paneller aracılığıyla saygısız zaman görüntülenebilmesi için / kenar ekranında bu yüklü Paneli kontrol panelleri yönetmek zorunda. Ayarın s sonra yeniden siparişi tıklayın. O zaman ayarlarını değiştirmek için yapılandırın görünür kadar Sonra kenar ekranlarında ilerlemek.
Gönderen
neco77
İndirilme
0
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 ratings
Top