• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...
Kaynak ikonu

ImTOO Mpeg Encoder 5.1

İndirmek için giriş yapınız
Tür değiştirme ve videoyu hem boyut olarak küçültme hem ekran büyüklüğü olarak küçültme..
İstediğimiz videoyu yukarda "add" butonuna tıklayıp alıyoruz.. Sonra aldığımız şeye bi kere tıklıyoruz.. Sonra aşağıdaki "Profile" e tıklayıp çevirmek istediğimiz türe tıklıyoruz..

Ama önce çevirdiğimiz dosyanın gideceği yeri seçelim "işaretlediğim "Browse" butonuna" tıklıyoruz..ve gideceği yeri seçiyoruz..

Şimdi "Encode" butonuna basıp işlemi gerçekleştiriyoruz..ve bitti...

Peki boyutunu nasıl küçültürüz sağda kontrol paneli var ..mesela video size video ekranının büyüklüğü ister elle gir veya seçenek varsa seç..boyutunu nasıl küçültürüz mb olarak diyosanız yine kontrol panelinde "biterate" diye bişey olacak onu küçültürsünüz veya size çevirince boyutu küçülen türü söyliyim.. wma ya çevirirseniz boyutu en küçük olur.

ImTOO Mpeg Encoder; MP4, h.264, APE, CUE, CDA, 3GP, 3G2,m4v, ASF, AVI, DVD, DivX, MOV, RM, VCD, VOB, WMV, XviD, Animated GIF, DV Video etc. ve MP2, MP3, AAC, AC3, M4A, OGG, RA, WAV, WMA etc formatları arasında çeviri yapan oldukça başarılı bir program.
Gönderen
esmer23
İndirilme
0
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 ratings

esmer23 ait diğer kaynakar

Top