• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...
Kaynak ikonu

KeePass Portable 1.17

İndirmek için giriş yapınız
Eğer çok sayıda şifreyi hafızanızda tutmak zorundaysanız ve zaman zaman unutmaktan kaynaklanan sorunlar yaşıyorsanız işte bu program tam size göre. Üstelik Türkçe desteği de mevcut.

Maksimum güvenliğe gerek yok diyorsanız tarafımdan yazılmış olan BURADAKİ programı da kullanabilirsiniz :)

KeePass Portable programı adından da anlaşılacağı üzere şifrelerinizi saklamaya yarayan bir program. Program açılışına şifre atayabiliyorsunuz ancak açılış şifrenizi unutursanız bir daha içeriğe ulaşmanız mümkün olmayacaktır. Bunun ötesinde programa girdiğiniz mail, internet, özel şifreler kayıt sırasında tekrar şifrelendiği için herhangi bir yolla şifrelerinize ulaşılabilme ihtimali bulunmuyor.

Program üzerinde istediğiniz şekilde kategoriler oluşturup şifrelerinizi uygun kategorilere girebilir, arama fonksiyonunu da kullanabilirsiniz. Program bir süre kullanılmadan açık kalırsa otomatik olarak kendisini kapatıyor ve içeriği görmek için başlangıçta girdiğiniz master şifreyi istiyor.

Kısaca benim için şifre güvenliği birinci önceliğe sahip bir olay diyorsanız bu programı kesinlikle öneririm. Programın kullanımı oldukça basit ancak yine de resimli kullanımını hazırlayacağım.

Program Portable olduğu için kurulum gerekmiyor. Şndirdiğiniz exe dosyasını herhangi bir dizine açın ve kullanmaya hemen başlayın. En güzel özelliği ise ister bilgisayarınızda isterseniz bir harici HDD veya FlashDisk'te taşıyabilirsiniz. Zaten program iconu flashdisk şeklinde...

Boyut: 1,89 MB
Sürüm: 1.17

Gönderen
YoRuMSuZ
İndirilme
0
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 ratings

YoRuMSuZ ait diğer kaynakar

Top