• Kazandığınız her 1000 ÇTL birikiminizi 5 TL ile değiştirip ödeme alabilirsiniz...
Kaynak ikonu

NAVIGON Europe -

İndirmek için giriş yapınız
NAVIGON ile, hızlı ve güvenli bir şekilde orada almak emin olabilirsiniz! her zaman yolunuzu bulabilirsiniz böylece yerleşik haritalar içeren bir tam performanslı mobil navigasyon sistemine haline Smartphone dönüştürecek - hiçbir internet bağlantı1 mevcut olduğunda bile.
Önemli: Kurulum sonrasında, uygulama daha fazla veri WiFi (WLAN) üzerinden yüklenen gerekir (haritalar, vb) ihtiyacı vardır.
*** Fonksiyonun kapsamı ***
- 18 dilde destek

- Harita malzemesi Yerleşik: sadece gerçekten ihtiyacınız Smartphone yol haritalarını kaydedin. Bu şekilde, bellek alanı tasarrufu ve hiçbir internet bağlantısı mevcut olduğunda bile gidebilirsiniz.

- Ses girişi (1) de dahil olmak üzere akıllı adres girişi: tuş takımı ya da ses girişi üzerinden kullanılarak çalıştırılabilir birinci sınıf sayesinde, basitleştirilmiş adres girişi, hatta daha hızlı bir şekilde hedef bulabilirsiniz.

- Hassas ses sokak adları dahil, komutları: Eğer araba konsantre böylece.

- En son trafik raporları (1, 2): otomatik olarak rahatsız edici sıkışmalarını önlemek.

- Tehlike uyarıları (1, 2): Eğer, mobil hız tuzakları olarak tehlike noktalar uyarıları almayı tercih edebilirsiniz.

- POI arama: hatta doğrudan adres girmeden hedef bulmak - yerel, Toplum tabanlı veya Artırılmış Gerçeklik kullanarak.

- Gerçek tabela ve yol işareti görüntülenir: her zaman kavşaklar ve yol işaretlerinin foto-gerçekçi görüşlere bir bakış sayesinde var.

- Dinamik şerit asistanı: çıkış belirsiz ya da otoyol çıkışları üzerinde kavşaklarda, sağ şeritte her zaman içine yönlendirilmelidir.

- Hız asistanı: Eğer izin verilen hız sınırını aşan eğer NAVIGON görsel veya işitsel sizi uyarır.

- Optimum rota: üç yolları önerdi gelen sizin için doğru seçenek belirleyin.

- Rota planlama: yolda birden fazla hedefe daha uzun geziler planlıyoruz.

- Genişletilmiş yaya navigasyon: çok yürüyerek gideceğiniz yere gidin - ya da toplu taşıma dahil etmek istiyorsanız Kentsel Guidance1,2 kullanın.

- Mümkün diğer birçok uygulama içi satın alma: alternatif benzin istasyonları, dağlar ve vadiler, ve çok daha fazlası gösteren 3D haritalar.
*** Haritalar ***
- BURAYA son için son Harita Garantisi haritaları (3) (eski Navteq), aşağıdaki kapsama: AL, AN, AT, BA, BE, BG, BY, CH, CZ, DE, DK, EE, ES, FI, FR, GI, GR, İK, HU, IE, IM, IS IT, LI, LT, LU, LV, MC, MD, ME, ME, MT, NL, NO, PL, PT, RK, RO, SE, SI, SM, SC, SK, TR, UK, VA
- NAVIGON FreshMaps (2): tek seferlik bir ödeme için, iki yıl boyunca dört kez bir yıl kadar uzmanlardan son harita güncellemelerini almak! Bu sizin app karayolu ağına son değişiklikleri ve yeni ilgi noktaları herhangi bir miktar içeren, her zaman güncel olduğu anlamına gelir.
*** *** Aşağıdaki unutmayın
Araçta Smartphone doğru konumlandırma, optimum GPS alımı için önemlidir. Yolculuk sırasında da Smartphone şarj edebilir böylece bu nedenle, biz ek USB bağlantısı ile Garmin Smartphone Evrensel Dağı tavsiye ediyoruz. GPS sürekli kullanımı pil ömrünü kısaltabilir. uzman mağazalarda ya da doğrudan www.garmin.com adresindeki Garmin Shop mevcut.
Ayrıca www.navigon.com adresindeki SSS alanını unutmayın.
NAVIGON bu sürümü (karşıdan haritaların sayısına bağlı olarak) boş hafıza 3.4GB kadar gerektirebilir. Nedeniyle yüksek veri hacmine, biz WiFi (WLAN) kullanmanızı öneririz. İlk başlangıçta kısa bir veri bağlantısı (yaklaşık 25KB) ürününüzü kaydetmek için zorunludur
NAVIGON navigasyon dan size eğlenceli bir sürüsler diler!


Boyut: 31.2 MB

Navigation Europe .apk dosyasını yüklemek için BURAYA tıklayın. (yandex)

Gönderen
neco77
İndirilme
1
Gösterim
46
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 oy
Top