• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...

13.11.2010 Günlük Burç Yorumları ~

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
KOÇ
Bugün duygusal hareket edebilir ve çevrenizdeki kişiler tarafından anlaşılmadığınızı düşünebilirsiniz. İşinizle ilgili bazı görüşmelerde başarılı olabilir, konuşma tarzınız ve olaylara yaklaşımınız takdir toplayabilir.

BOĞA
Bugün işinizle ilgili bazı konularda sabır göstermeniz gerekebilir. Disiplinli çalışmayı sürdürmeli ve yöneticilerinizle aranızı sıcak tutmalısınız. İlişkinizde ise partnerinize duyduğunuz büyük aşk zorlukları aşmanızı sağlayacak.

İKİZLER
Bugün sevdiğiniz kişiyle birlikte çok özel bir gün geçirebilirsiniz. Kısa bir yolculuğa çıkabilir, birlikte romantik anları paylaşabilirsiniz. Kariyerinizde ise yükselmeye başladığınız bir dönemde bulunuyorsunuz.

YENGEÇ
Bugün kendinizi karamsar hissedebilir, iş yapmak isteyebilirsiniz. Endişelerinizi ve kuruntuları geride bırakmanız gerekiyor. Kariyerinizde ise yaratıcılığınızın zirvede olduğu bir dönemde bulunuyorsunuz. Öte yandan aile içinde bazı sorunlar meydana gelebilir.

ASLAN
İş hayatınızdaki başarılarınızın ödüllendirilmediğini düşünebilirsiniz. Bu düşünceler ile hafta sonunuzu geçirmemelisiniz. Evdeki günlük işlerinizde aksamalar yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle birlikte olmak sizi olumlu yönde etkileyecek.

BAŞAK
Gelirlerinizi arttırmak adına yaratıcı çalışmalar yapabilirsiniz. Geleceğe dair yeni fikirler üretebilir, bunları hayata geçirmek adına çabalayabilirsiniz. Öte yandan gireceğiniz yeni ortamlarda yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

TERAZİ
Bugün aşık olduğunuz kişiyle baş başa romantik anlar geçirebilirsiniz. İlişkinizle ilgili ciddi kararlar alabilirsiniz. Birlikte alacağınız bu kararlar mutluluğunuzu arttıracak. Kariyerinizde ise yeni kararlar almanın eşiğinde olabilirsiniz.

AKREP
Uzun zamandır içinizde barındırdığınız anlamsız korku ve endişeleri kendi içinizde durdurma gücü bulabilirsiniz. Öte yandan ilişkinizde fedakarlık etmeniz gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz.

YAY
Çevrenizdeki kişilere karşı tutumunuz oldukça mesafeli. Duygularınızı kısıtlıyor ve renginizi belli etmek istemiyorsunuz. Maddi konularda yeni gelişmeler olabilir. Dikkatli ve sabırlı olmalısınız. İlişkinizde yeni heyecanlar peşinde olabilirsiniz.

OĞLAK
Geleceğe yönelik beklentilerinizin arttığı bir dönemde bulunuyorsunuz. İş hayatınızda üzerinizdeki sorumluluklardan bunalmış olabilirsiniz. Buna rağmen hedeflerinize ulaşma konusunda emin adımlarla ilerliyorsunuz.

KOVA
Bugün bir süredir planladığınız bir yolculuk için harekete geçebilirsiniz. Öte yandan işinizle ilgili bazı kısıtlamalar yaşayabilirsiniz. Ancak bunları kolayca aşarak, yaratıcı çözümler bulabilirsiniz. Hayatınıza değişim yaratacak kişiler dahil olabilir.

BALIK
Bugün geleceğinizle ilgili bazı endişelere takılabilirsiniz. Karamsar bir ruh halinde bulunabilirsiniz. Öte yandan elinizde olmayan bazı durumlar için kendinizi suçlayabilirsiniz. Duygularınızla hareket etmemelisiniz.
 
Top