• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...

15.11.2010 Günlük Burç Yorumları ~

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
KOÇ
Bugün kendi içinizde duygusal bir karmaşa yaşayabilir, hayatınızla ilgili vereceğiniz bazı kararlarda nerede durmanız gerektiği konusunda kararsız kalabilirsiniz. Öte yandan bazı beklenmedik olaylar sizi şaşırtabilir.

BOĞA
Bugün oldukça yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Kafanızı karıştırabilecek bazı olaylar yaşayabilir, karar vermekte zorlanabilir. Öte yandan yakın bir arkadaşınız sizden yardım isteyebilir. Ona yardım etmek adına bazı riskler alabileceğiniz bir süreç.

İKİZLER
Bugün işinizle ilgili konularda oldukça dalgın ve dikkatsiz olabilirsiniz. İşlerinizi yaparken kafanız karışabilir. Bu durum işvereninizle aranızda gereksiz gerginliklere neden olabilir. Dikkatli olmanız gereken bir gün.

YENGEÇ
Gün boyunca sevdiğiniz kişiyle iletişim içerisinde olabilir. Gereksiz bir konuda tartışabilirsiniz. Olayları akışına bırakmakta fayda var. Öte yandan ağır iş temposu sizi yorabilir, bıkkın bir ruh halinde olabilirsiniz.

ASLAN
Bugün gereksiz bir duygusal dalgalanma yaşayabilir, ne yapmanız gerektiği konusunda kararsızlıklara düşebilirsiniz. Başkalarından beklediğiniz maddi yardımlar konusunda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

BAŞAK
Bugün yaşadığınız bazı olaylardan dolayı dışarıdan gelebilecek etkilere oldukça açık olabilirsiniz. Kendi düşündükleriniz ve yakınlarınızdan aldığınız fikirler arasında kalabilirsiniz. Kendi içinizde kararsızlık ve çatışmalar yaşadığınız bir süreçtesiniz.

TERAZİ
Bugün rutin işlerinizi büyük bir dikkatle halledeceksiniz. Kendinizi yormadan pek çok işin üstesinden geleceksiniz. Öte yandan sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gün. Aşk hayatınızda ise sevdiğiniz kişiden alacağınız davet sizi mutlu edecek.

AKREP
Bugün aşk konusunda beklemediğiniz tarzda bazı olumlu gelişmeler olabilir. Ailenizde sizinle ilgili konuların çok sık konuşulmasından rahatsız olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla akşamüstü buluşabilir, stres atabilirsiniz.

YAY
Bugün özel hayatınızı ilgilendiren bazı hassas konularda partneriniz tarafından yanlış anlamanız olası. Bu durum moralinizi bozabilir. Öte yandan bir süredir üzerinde durduğunuz kişisel gelişim konularında emeğinizin karşılığını alabilirsiniz.

OĞLAK
Enerjinizi ve yeteneklerinizi daha olumlu harcama isteği duyabilirsiniz. Ancak gereksiz detaylardan uzak durmalısınız. Çevrenizle olan iletişiminizde eleştirel tavırlardan uzak durmalısınız.

KOVA
Maddi konularda endişeler taşıdığınız bir gün. Kazancınız arttırmak adına ne yapacağınız, nasıl yapacağınızla ilgili karmaşalar yaşıyor olabilirsiniz. Öte yandan ilişkinizde partnerinizin üzerinize fazla geldiğini düşünebilirsiniz.

BALIK
Olumsuz duygularınızı kamçılayan gelişmeler yaşayabilirsiniz. İçinize kapanmak, hiçbir şey yapmamak isteyebilirsiniz. Ancak bu duygularınız geçici olacaktır. Kafanızı meşgul edecek uğraşlar bulmalısınız.
 
Top