• Merhaba Ziyaretçi
    "Yalnızlık" konulu fotoğraf yarışması için anket açıldı. Konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi ankete katılıma davet ediyoruz...

16.11.2010 Günlük Burç Yorumları ~

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
KOÇ
Huzursuz olacağınız bir gün sizi bekliyor. Bugün daha önceden bilmediğiniz bazı gizli konular ya da başkalarından gizlemeye çalıştığınız bazı konular açığa çıkabilir. Dikkatli olmalısınız. Çevrenizdeki kişilere karşı kırıcı tavırlar sergilememelisiniz.

BOĞA
Bugün oldukça aktif ve sosyalsiniz. Yakın arkadaşlarınızla planladığınız bir organizasyonda yaşanabilecek bazı aksiliklere karşı hazırlıklı olmalısınız. Öte yandan yeni gireceğiniz bazı çevrelere kolaylıkla uyum sağlayabilirsiniz.

İKİZLER
İşinizle ilgili bazı konularda kararsız ve kaygısız tavırlarınız olumsuz tepkiler alabilir. Kariyerinizle ilgili beklemediğiniz bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu gelişmeler olumlu ya da olumsuz da olabilir. Her sonuca hazırlıklı olmalı ve hayatı ciddiye almalısınız.

YENGEÇ
Neşeli ve enerjik olduğunuz bir gün. Kısa bir yolculuğa çıkabilir, burada tanışacağınız yeni kişilerle fikir alış verişinde bulunabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise durgun olduğunuz bir dönem. Yaşadığınız ilişkinin monotonlaştığını düşünebilirsiniz.

ASLAN
Bugün içinizde anlamsız bir coşkunluk hissedebilirsiniz. Bu ruh haliniz çevrenizi şaşkınlığa uğratabilir. Kariyerinizde ise yenilikler istediğiniz bir dönemdesiniz. Değişim ve yeniye olan arzunuz sizi yeni atılımlar yapmaya itecek.

BAŞAK
İlişkinizde yeni bir döneme giriyorsunuz. İlişkinizde birbirinize olan sevginiz gittikçe artıyor. Hissettiklerinizi partnerinizle kolayca paylaşıyorsunuz. Öte yandan işinizi ihmal ettiğiniz bu süreçte sorumluluklarınızın bilincine varmalısınız.

TERAZİ
Bugün çalışma tarzınızla ilgili bir değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Kendiniz için bulduğunuz yeni çalışma yöntemleri işinizi kolaylaştırabilir. Öte yandan ilişkinizde yaşayacağınız bazı olaylar sizi endişelendirebilir.

AKREP
Duygusal hayatınızda aşık olduğunuz kişi ile aranızda ilişki gün geçtikçe daha da kuvvetleniyor. Ona sevgi gösterilerinde bulunurken aşırılığa kaçabilecek hareketlerden uzak durmalısınız.

YAY
Aile içerisinde sözünüzün geçmediğini düşünebilirsiniz. Kariyerinizde yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Kendinize fazla yüksek hedefler koymamanız gereken bir gün. Zira beklenmedik bazı gelişmeler canınızı sıkabilir.

OĞLAK
Bugün yakınlarınızla birlikte vakit geçirebilir. Güzel paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Öte yandan aşk hayatınızda geçmişte yaşadığınız bazı güzel olaylar aklınıza gelebilir ve bir anda kendinizi geçmişi düşünürken bulabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiden beklediğiniz adımın gelmemesi moralinizi bozabilir.

KOVA
Maddi kaygılar taşıdığınız bir gün. Daha fazla kazanmak isteyebilirsiniz. Ancak fazla kazanmak isterken bazı kayıplar da yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. İlişkinizde ise sürpriz bir gelişme yaşanabilir.

BALIK
Bugün kendinizle ilgili yeni bir karar alabilirsiniz. Alacağınız bu karar sizi mutlu kılabilir. Ancak bazı kararlar alırken mantıklı olmalı ve gerçekleri göz ardı etmemelisiniz. İlişkinizde ise hayalperest tavırlarınız sizi mutsuz edebilir dikkat!
 
Top