• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...

17.11.2010 Günlük Burç Yorumları ~

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
KOÇ
Bugün işinizle ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yaşayacağınız gelişmeler bir yenilenme sürecine girmenize neden olabilir. Öte yandan akşam saatlerine doğru ilişkinizle ilgili dikkatli olmalı, bazı sınırları aşmamanız gerektiğini bilmelisiniz.

BOĞA
Kişisel gelişiminizle ilgilendiğiniz bir süreçtesiniz. Yeniliklere açık olduğunuz bu dönemde karşınıza sizi değiştirecek, yenileyecek fırsatlar çıkması da muhtemel. İlişkinizde ise sevineceğiniz bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İKİZLER
Bugün gizli kalmış bazı konulara merak salabilirsiniz. Öte yandan sizden hoşlanmayan bazı kişilere karşı dikkatli olmalı, onlara açıklarınızı vermemelisiniz. Sevdiğiniz kişiyle olan ilişkinizi düzeltmek, sevdiğiniz kişiyi bazı konularda bilinçlendirmek adına arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz.

YENGEÇ
Bugün ilişkinizle ilgili bazı kararlar alabilir, bir tür yeniden yapılanmaya gidebilirsiniz. Öte yandan aile büyükleri ile ilgili yaşanabilecek bazı olumsuz gelişmelere karşı sabır göstermeli ve sınırlandırmalara karşı bir süre boyun eğmelisiniz.

ASLAN
Bugün günlük işlerinizle uğraşmaktan sıkılmış olabilirsiniz. Öte yandan yakın çevrenizle olan ilişkinizde ise kesin adımlarla ilerliyor ve inatçı bir tutum sergiliyorsunuz. Anlayışlı ve biraz alttan almanız gereken bir dönem.

BAŞAK
Günlük işlerinizde verdiğiniz çabaların sonuçlarını alamayabilirsiniz. Beklenmedik bazı zorluklar karşınıza çıkabilir. Dikkatinizi işinize vermeli, sahip olduğunuz enerjiyi işinize harcamalısınız. İlişkinizde ise beklentileriniz gerçekleşiyor.

TERAZİ
Bugün aile içinde bazı değişimler yaşayabilirsiniz. Bu değişimler sizi manevi bir yapılanmaya itebilir. Kendinizle ilgili alacağınız bazı kararlarda kendinizi sınırlandırılmış hissedebilirsiniz. Aşk hayatınız ise oldukça olumlu ilerliyor.

AKREP
Bugün çevrenizle olan ilişkinizi sorgulayabilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerin sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. İlişkinizde ise partnerinizle çatıştığınız bir dönemdesiniz. Ancak ona karşı sabır göstermelisiniz.

YAY
Bugün sevdiğiniz dostlarınızla bir arada olabilir, keyifli bir gün geçirebilirsiniz. İş hayatınızda ise yeni fırsatlar karşınıza ummadığınız anlarda çıkabilir. İçinizde barındırdığınız olumlu enerjiyi ilişkiniz için harcamalı, sevdiğiniz kişiye daha çok zaman ayırmalısınız.

OĞLAK
Gün boyunca kendinizle ilgili düşünceler dalabilir, ne yapmak istediğinizi anlamaya çalışabilirsiniz. Karamsar olan bu ruh halinizle kendinizi alış verişe verebilirsiniz. Dikkatli olun bu sizi sıkıntıya sokabilir. Rahatlama ihtiyacı duyuyorsunuz.

KOVA
Bugün endişeli ve karamsarsınız. Geçmişe takılıp kalabilir, yaşadığınız bazı olayları derinlemesine düşünebilirsiniz. Öte yandan ailenizle ilgili alacağınız bazı haberler tadınızı iyice kaçıracak. Moralinizin bozuk olduğu bir dönem.

BALIK
Gün boyunca ailenizle çatışabilirsiniz. Dikkatli ve sakin olmalısınız. İş hayatınızda ise dikkatinizi daha çok önemsediğiniz konular üzerine yoğunlaştırmalısınız. İleriye yönelik kalıcı kararlarınızda dikkatli olmalısınız.
 
Top