• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...

18.11.2010 Günlük Burç Yorumları ~

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
KOÇ
Bugün çevrenizdeki bazı kişilerden kişiliğiniz ya da yaptığınız bazı şeylerden ötürü eleştiriler alabilirsiniz. Bu eleştirilere karşı sert bir tavır takınabilirsiniz. Öte yandan kısa yolculuklara çıkabilir, yeni deneyimler kazanabilirsiniz.

BOĞA
Bugün yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Düşünsel anlamda yeniden doğuş yaşayabilirsiniz. Öte yandan ailevi meseleler güne damgasını vuruyor. Alınacak önemli kararlarda etkili olabilirsiniz.

İKİZLER
Bugün değer verdiğiniz bazı arkadaşlarınızla ortak işler yapabilirsiniz. Motivasyonunuz ve enerjiniz oldukça yüksek. Öte yandan eşinizle aranızdaki bazı problemleri çözmek adına pozitif tartışmalara girebilirsiniz.

YENGEÇ
Bugün oldukça enerjik ve neşelisiniz. Girdiğiniz ortamlarda göz önünde bulunacak, çevrenizin dikkatini çekeceksiniz. İş hayatınızla ilgili aklınızda bazı sorular olabilir. Çalışma koşullarınız üzerine düşünebilir ve bunu tartışma boyutuna getirebilirsiniz.

ASLAN
Bugün eğlenmek isteyebilir ve üzerinizdeki yükü atmak isteyebilirsiniz. Yapacağınız aktivitelerle üzerinizdeki ağırlığı atabilir, kendinizi hafiflemiş hissedebilirsiniz. Öte yandan beklenmedik bir haber almak sizi şaşkınlığa uğratabilir.

BAŞAK
Bugün iş hayatınızla ilgili bazı çatışmalar ve kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. İş yerindeki rakiplerinize dikkat etmeli, açık vermemelisiniz. Diğer yandan ilişkinizle ilgili sürpriz bir gelişme moralinizi düzeltecek.

TERAZİ
Bugün iş hayatınızda yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Mevcut işinizden sıkılmış olabilir, yeni macera arayışlarına girebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle vakit geçirmek sizi mutlu edecek. Gittikçe derinleşen ilişkiniz sizi memnun ediyor.

AKREP
Bugün içinizdeki çalışma arzusu üst düzeyde. Kendinizi her işin altından kalkabilecek bir ruh halinde hissedebilirsiniz. Maddi konularda bazı beklentiler içerisine giriyorsunuz. Ancak bu beklentilerin gerçekleşmesi için sıkı çalışmalısınız.

YAY
Bugün sportif faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Kendinizi enerjik ve aktif hissediyorsunuz. Öte yandan kendinizi sevdiğiniz kişiye ispatlamak isteyebilir, ilişkinizin ince ayrıntılarına girebilir ve ona bazı gerçekleri göstermeye çalışabilirsiniz.

OĞLAK
Enerjik ve coşku dolu yapınız aile içerisinde neşe kaynağı olabilir. Aile içerisinde toparlayıcı bir misyon üstlenmeniz sizi manevi açıdan rahatlatıyor. Sevdiğiniz kişiden beklediğiniz haberi alamamak sizi mutsuz ediyor.

KOVA
Bugün oldukça aktifsiniz. Çevrenizle gün boyunca iletişimde olabilir ve bazı organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Öte yandan arkadaşlarınızla bir araya gelerek birlikte orijinal fikirler üretebilirsiniz.

BALIK
Bugün yeni maddi kazançlar bulmak adına bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Hedeflediğiniz şeylerde oldukça aktif ve istekli olacaksınız. İlişkinizde ise partnerinizle birlikte geleceğe yönelik kararlar alabilirsiniz.
 
Top