• Arkadaşlar, bu sıralar imgur üzerinden gösterilen resimlerle ilgili proxy sorunu var sunucu kaynaklı.. Sorunun çözümünü arıyoruz geçici bir sorun olduğunu varsayıyorum....

Android’li Nokia satışa çıktı.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Android işletim sistemine sahip Nokia X satışa sunuldu...

Uygun fiyatlı Nokia X'in iyi bir akıllı telefon olup olmadığı henüz kimse tarafından bilinmezken, Nokia X ilk kez Hindistan'da satışa sunuldu. 8,559 rupee (140 dolar) fiyatla satışa sunulan Nokia X, Hindistan'da yoğun olarak ilgi gören orta seviye akıllı telefonların çoğundan daha uygun fiyatlı. Ülkede satılan orta seviye akıllı telefonlar, 7000 rupee ile 15.000 rupee arasında fiyatlandırılıyor.

UMUDU LUMIA'YA GEÇMELERİNokia, uygun fiyatlı X serisini kullanan insanların, bir süre sonra Lumia akıllı telefonlara geçmeyi düşüneceklerini umuyor. Nokia Hindistan Ülke Müdürü P Balaji de bunu doğruluyor: "Akıllı telefonlardaki ana stratejimiz Lumia ve Nokia X Lumia'yı besleyen bir platform olacak."

Çift SIM kartlı Nokia X, Avrupa'da 89 euro fiyatla satılacak. Serinini diğer ve daha büyük telefonları Xokia X+ 99 euro, XL ise 109 euro fiyat etiketine sahip olacak. Nokia X serisi ülkemizde de satışa sunulacak; Nokia Türkiye'nin resmi sitesinde 'çok yakında' ibresi ile listeleniyor.
 

Benzer konular


Top