• Merhaba Ziyaretçi
    "Yalnızlık" konulu fotoğraf yarışması açıldı. Konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi katılıma davet ediyoruz...

Asansör Tacizcisi Kıskıvrak Yakalandı

Papatya

V.I.P
V.I.P


Tekirdağ'da takip ettiği kadınları, apartman girişlerinde ve asansörde sıkıştırarak taciz ettiği iddia edilen 2 çocuk babası 31 yaşındaki H.M., sürekli aynı eşofmanı giyince yakayı ele verdi.

"ELİMDE DEĞİL KENDİME HAKİM OLAMIYORUM"

Tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan H.M., "Elimde değil, kendime hakim olamıyorum. Benimki hastalık, tedavi olmak istiyorum" dedi.

Tekirdağ'da son bir hafta içerisinde 8 farklı kadının elle taciz edilmesi, Asayiş Şubesi ekiplerini harekete geçirdi. Çınarlı ve 100'ncü mahallelerinde takip ettiği kadınları apartman girişinde ve asansörde sıkıştırarak taciz eden H.M., kadınların verdiği ifadeler, güvenlik kameraları görüntüleri ve giydiği eşofman sayesinde yakalandı.

"TEDAVİ OLMAK İSTİYORUM"

Oto yıkamacı olan H.M., gözaltına alındıktan sonra Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi. İfadesinde kadınları taciz ettiğini itiraf eden H.M., kendisine hakim olmadığını ve tedavi olmak istediğini söyleyerek, "Pişmanım elimde değil kendime hakim olamıyorum benimki hastalık tedavi olmak istiyorum" diye kendisini savundu.

8 KADINAN 2'Sİ ŞİKAYETÇİ OLDU

Taciz ettiği öne sürülen 8 kadından 2'si şikayetçi olurken, ifadesinin ardından Tekirdağ Adliyesi'ne sevk edilen H.M., tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

 

Benzer konular

Top