• Arkadaşlar, bu sıralar imgur üzerinden gösterilen resimlerle ilgili proxy sorunu var sunucu kaynaklı.. Sorunun çözümünü arıyoruz geçici bir sorun olduğunu varsayıyorum....

Benchmark dünyası bizleri etkilemeye devam ediyor (Video)

Foreign

Katılımcı
Yeni yıla yaklaşırken yeni oyun videolarının yanında teknoloji videoları da ortalıkta dolanmaya başladı. Bunlar içinde oyuncuların en çok ilgisini çeken de benchmark videoları. 3D mark'ın videosundan sonra Catzilla'nın da videosu internete düştü.

XP, Vista, Windows 7 ve Windows 8 sistemlerinin 32 ve 63 bitlik versiyonlarında çalışan bu yeni versiyonun gerek duyduğu en düşük ekran kartı GeForce 8×00, AMD Radeon HD2x00 veya Intel HD Grafik ailesinden. Benchmark SLI ve Crossfire'ı da destekliyor.

Öte yandan isteyenler benchmark programını buradan indirebilirler. Hala beta testerlığı için başvuru e-postaları aldığını söyleyen firma alımların da devam ettiğini belirtti.
 
Düzenleyen yönetici:

GöLG3

Katılımcı
izledim de bence biraz olmamış madem hayal ürününden bahsediyoruz neden kedi ne bileyim değişik bir yaratık olabilirdi gerçi oyunun konusunu bilmiyorum o yüzden video süper kediler olmamış :D
 

Benzer konular


Top