• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...

Magazin Beren'in Görmek İstemeyeceği Kare

Papatya

Umudum...
V.I.P
Türkiye'nin en seksi kadınlarından biri olarak gösterilen Beren Saat'in ortaokul yıllarına ait bir fotoğrafı ortaya çıktı. TED Ankara Koleji'nde okuyan Saat'in okul yıllığında yer alan kepli fotoğrafı herkesi şaşırttı.

Kısa saçlı ve gözlüklü haliyle dikkat çeken oyuncuya, arkadaşları "Çok iyi bir dosttur" diye yazmışlar.

BEREN SAAT NASIL MEŞHUR OLDU?


Saat 26 Şubat 1984'te Ankara, Türkiye'de doğdu. Sporla uğraşan bir aileden gelen Saat'in, bir abisi var. Ayrıca ünlü oyuncu İlkokul, Lise ve Üniversite eğitimini Ankara'da aldı.

TED Ankara Koleji mezunu olan Beren Saat, Başkent Üniversitesi'nde işletme konusunda ihtisas yaparken arkadaşlarının desteğiyle, Türkiye'nin Yıldızları adlı oyuncu yetiştirip hafta sonu performanslarını değerlendiren yarışma programına katılmıştı. Yarışmada beğeni toplamayı başaran Saat 2. olmuştu ve o yarışma Saat'e ünlü olmanın kapısını açmıştı.

Yarışma programının ekibinde bulunan Tomris Giritlioğlu'nun kardeşi, ona Beren Saat'ten söz edince, oyunculuk kariyeri bu şekilde başlamıştır ve televizyon dizilerinin aranan yüzlerinden biri haline gelmiştir.

 
Top