• Arkadaşlar, bu sıralar imgur üzerinden gösterilen resimlerle ilgili proxy sorunu var sunucu kaynaklı.. Sorunun çözümünü arıyoruz geçici bir sorun olduğunu varsayıyorum....

Beyaz atlet giyen erkek

Escarfe

Özel üye
Beyaz atlet giyen erkek

Yeni nesil bilmez :D

Ella

Katılımcı
Giymesinlermi :D plajlarda cok vardir oyle, altlarinda da beyaaz don onlerinde karpuz peynir.asdffhjk. krolukta son nokta :D

Escarfe

Özel üye
niye sizin orda erkekler ne renk atlet giyiyor pembe mor falan mi
resim görünmüyor fakat ne renk giyeceklerdi merak ettim :D
İyide rengine birşey demedik ki sizin çemkirmeniz neden onu anlamadım :D
Ella da giymesinler mi demiş. :D
Bende bunu bir metafor olarak yazmadım yeni nesil bilmez dedim eskiden daha çoktu beyaz atlet yeni nesil atlet fanila felan giymiyor. Siz niye bukadar alındınız anlamadım :D Bu aynı çocukken oynanan oyunlar gibi nostalji amaçlı yazılmıştır saldırmaya yer arıyorsunuz :D

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
konusmana dikkat et cemkirmek de ne demek. söylemek istediğim arkadaşın krolukta son nokta yazmış onaydi. seni niye rahatsız etti anlamadim.

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
üslubunu adabini ve kullandigin kelimelerin ne anlama geldiğini bil öyle konuş. terbiyesizlige gerek yok.

Aşĸ-ı DeruN

İstemeden Kirleniyor İnsan.
Özel üye
Yahu ne oluyor şunun şurasında bir basit şey değeri ise 3 lira olan bir atlet için kalp kırmaya değmez.

buhurdan

Özel Üye
Özel üye
İyide rengine birşey demedik ki sizin çemkirmeniz neden onu anlamadım :D
Ella da giymesinler mi demiş. :D
Bende bunu bir metafor olarak yazmadım yeni nesil bilmez dedim eskiden daha çoktu beyaz atlet yeni nesil atlet fanila felan giymiyor. Siz niye bukadar alındınız anlamadım :D Bu aynı çocukken oynanan oyunlar gibi nostalji amaçlı yazılmıştır saldırmaya yer arıyorsunuz :D
ne çemkirmesi o nerden çıktı yeni nesil beyaz atleti niye bilmesin onu sordum sadece nerelere çekmişsin bak hele :D